Wpis z mikrobloga

Łooooooooo tydzień temu wylądowałem w gorrrrących! W podzięce robię małe upominkowe #rozdajo - Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - the complete edition. Dziękuję wszystkim plusującym w zeszłym tygodniu! No i oczywiście zapraszam do losowania (i obejrzenia nowego, jeszcze cieplutkiego, dopiero co wrzuconego odcinka, a co!) :)

W Gamingowym Przeglądzie Tygodnia - odcinku numer 137 - mniej newsów niż w zeszłym tygodniu, ale niemniej ważnych, między innymi:

- #dziejekhorinis opublikowali zwiastun (w którym wypowiadam jedno, ale ważne pytanie ;)) w którym podają informację, ze premiera modyfikacji odbędzie się w 2020 roku. W zwiastunie głównym głosem jest Stanisław Brudny, którego znacie między innymi z Gumisiów, czy serii Było sobie życie #gimbynieznajo
- Jeszcze w tym roku zagramy sobie w #borderlands3 . Premiera - dokładnie 13 września.
- Bioware podchwyciło żart z 2014 roku i faktycznie sprzedaje poduszki z Garrusem Vakarianem. No... w zasadzie bardziej poszewki #masseffect
- Zapowiedziano #stalker2 ... znowu. I tyle ;)

Oczywiście to nie wszystko, serdecznie zapraszam! :)

PS: A jeśli się Wam spodobało, dejcie tego lajka i suba :)

#gry #pcmasterrace #ps4 #xbox #steam #tworczoscwlasna #polskiyoutube #zakola #gpt #rozrywka
  • 19
@operatorGleboGryzarki: Dziękuję :)
@QUANTUM-DICK: Bardzo mi miło. Podcasty kiedyś miałem na myśli, ale trochę po 3letniej pracy w radiu jestem zmęczony pustym gadaniem do mikrofonu. Chyba że z kimś :)
@dobry_wykopek: Bo te dzwoneczki obok suba wprowadzili i teraz bez tego się nie pokazuje :)
@Booty_Gurl: Hah, natura w moim przypadku jak widać lubi równowagę ;) Lepsza kamera+lepsze oświetlenie (teraz tylko 1 lampa) są w najbliższych, możliwych finansowo