Wpis z mikrobloga

@Andrzej_Jaroslawski: niee...jutro wyjeżdżam stąd około 13, zrobię fotkę znaku i cię zawołam
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moja mama pochodzi z tej wsi, babcia uczyła Konona w miejscowej szkole. Nawet wiem gdzie mieszkał Konon, ale tych domów już nie ma, Konon mieszkał w tak zwanej "osadzie" za brzozowym laskiem.
  • Odpowiedz
@MateuszSkarabeusz

babcia uczyła konona


O #!$%@? jak to nie fejk i babełe nie zmieniła jak ja to mówię miejsca zamieszkania na niebo to leć do niej i wyciągaj info o kononie gówniaku jaki był co robił xD wyczuwam potencjał i złoto xD
  • Odpowiedz
@Aberworthy:
Sam liczyłem że wyjdzie z tego jakaś dobra pasta, niestety babcia ma już swoje lata przez co ma problemy z mówieniem i pamięcią.
Jedyne co od niej wyciągnąłem już jakiś czas temu to to, że był dość przygłupi na tle rówieśników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast dzisiaj poruszyłem przy obiedzie temat Konona to wspominała że był jakiś czas temu u nich z jakimś szczupłym gościem.
Przyjechali
  • Odpowiedz
@Aberworthy: spróbuje, może jeszcze jutro go złapie przed wyjazdem i podpytam, a jak nie to innym razem.
Raz na kilka miesięcy tutaj przyjeżdżam, może następnym razem pokuszę się o zrobienie jakiejś fotorelacji z miejsc związanych z młodością niedoszłego prezydenta RP czy coś...
Ale w tej sprawie na pewno ogłoszę się tu wcześniej, bo ja osobiście to Konona nie oglądam, średnio znam temat.
  • Odpowiedz
@MateuszSkarabeusz: Oficjalnie wiadomo o trójce czyli Konon, Boguś i brat który miał umrzeć jeszcze jak był niemowlęciem. Co do innych to pewności nie ma bo tutaj wkracza już mitomaństwo konona który gada że ma wszędzie rodzinę, na śląsku, na białorusi i wszędzie tam gdzie akurat kononowi pasuje xD
  • Odpowiedz