Wpis z mikrobloga

prezes zmieni zdanie jak pojedzie kilka razy z ukrem albo hindusem pod prąd rozpadającą się Fabia xD


@Krowa_i_kurczak: a #!$%@? tam, jeździmy EcoCar taxi, hybrydy-srydy, a co druga taksa która podjeżdża to choć z zewnątrz ładna, to w środku siedzi spocony stary Eugeniusz z którym musisz jechać przy otwartym na oścież oknie bo inaczej się udusisz.
nie mówiąc już o tym, że w godzinach szczytu po prostu nie da się zamówić
@advert wysoka jakość usług w uberze to mit powielany przez użytkowników kuponów w uberze. Bo za darmo xD i wszystko co jest droższe od ZA DARMO jest be.
A ecocar to niestety trochę lipa bo tam jeździ się będąc zatrudnionym przez te firmę i nikt nie ma tam swojego auta
@Krowa_i_kurczak: nie, spod MN jeden, inny jeszcze jak wracalem z imprezy na marinie, oba dzwonione z centrali. Jeden pamietam na pewno z volfry inne nie pamiętam. W ogole poza Globem, Sawą i merc to sporo korporacji ma dużą dowolność w pojazdach, poza octaviami, mondeo itd. do 10 lat pojawiają się też stare rupiecie z początku lat 90. Pomijam kwestię tego ile razy cierp próbował mnie przewalić na trasie, albo jak mu
wysoka jakość usług w uberze to mit powielany przez użytkowników kuponów w uberze


@Krowa_i_kurczak: ale nikt nie twierdzi że w uberze jest wysoka jakość usług. Pomijając Uber Black, jakością przewozu Uber niewiele odbiega od taksówek.
natomiast na pewno na korzyść jest prokonsumenckie podejście do pasażerów, większa dostępność usługi (niezliczoną ilość razy taksówki po prostu nie mogłem zamówić, bo nie było wolnych kierowców) i przede wszystkim brak ryzyka bycia #!$%@? - bo
@Krowa_i_kurczak: no wiem, zamawiam. Ubera albo taxify (ostatnio 6zł z solca na pl politechniki astra mk4), taksówki już raczej nigdy nie zamówię w ramach protestu za to ze blokują miasto, mam na nich #!$%@? skoro nie potrafią się dostosować do zmieniającego się rynku. Przez wiele lat zapracowali sobie na taką a nie inną opinię byli potrzebni ale nikt nigdy ich nie lubił, teraz się pozmieniało, monopol pada i jest kwik. Żeby
To ile tego bagażu miałeś że do kombi się nie zmieściło? Było busa zamówić


@Krowa_i_kurczak: umiesz czytać? zamawialem duże kombi a nie kompaktowe kombi, do dużego kombi taki zestaw wchodzi, nie zamawialem busa bo miałem do przewiezienia 3 osoby z bagażem a nie 5+ osob. Korporacja mnie zlała i podstawiła losowy samochód za co skasowała jeszcze 20zł więcej. I takie są moje doświadczenia z cierpami. Jak mnie nie chce wieźć z
@advert: mojego dyrektora musiał pracownik działu transportu zawieźć na lotnisko, bo korporacja, z która mamy podpisana umowę odmówiła przyjazdu ;)
@advert: Tylko to trochę beznadziejne zachowanie bo korpo zajmujące się obsługą firm to zupełnie inne korpo niż te od obsługi na mieście z reguły i ci taksiarze od korpo mają zupełnie inne podejście. Oberwą niewinni.