Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, jeśli zamawiam kuchnię w #ikea bez żadnych udziwnień, docinek blatów itd. , to skompletowanie będzie miało miejsce jeszcze tego samego dnia? Co z instrukcją? Czuję się na siłach, żeby złożyć to samemu, czy instrukcja dołączana do zamówienia jest spersonalizowana pod to konkretne zamówienie, czy tylko podzielona per mebel i trzeba to montować sztuka po sztuce i potem jakoś połączyć?
  • 5
@wojopn: z kompletacją to nie wiem, ale zamawiasz dostawę, czy sam odbierasz? bo jak zamawiasz dostawę to na konkretny dzień i to ich głowa żeby było wszystko na czas.
Montaż: każdy mebelek ma swoją instrukcję, ewentualnie masz instrukcję do łączników. Ja sam walczyłem i jestem zadowolony.
Powodzenia!
@kaosha Sam odbieram, mam Ikee prawie dosłownie pod domem i powiedzmy w miarę pojemne auto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanawiam się po prostu, czy to w moim przypadku temat na raz, czy dwa/trzy przyjazdy
@wojopn: na stronie sprawdzasz dostępność. Jeśli wszystko jest, to odbierasz od razu. Ale blat to chyba musisz sobie sam dociąć (wyciąć otwór na zlew i takie tam - nie wiem, czy Ikea to oferuje przy samodzielnym składaniu)
Pod tym kątem wszystko wiem i rozumiem temacik opóźnień w przypadku braku dostępności towaru, ale zakładając sytuację idealną, że wszystko jest dostępne na miejscu zastanawiało mnie czy odbiór jest możliwy tego samego dnia. Temat dotyczy Poznania, gdzie magazyn jest dosłownie paręset metrów od sklepu. Ok, super. Thx za pomoc : )