Wpis z mikrobloga

Nie - nie jest.
Opakowania plastikowe są GENIALNE.
Tym bardziej że sporo tworzyw które uważamy za "plastik" jest pochodzenia biologicznego i jest w 100% biodegradowalne w krótkim czasie.
np. celofan.
Nie - nie jest.

Opakowania plastikowe są GENIALNE.

Tym bardziej że sporo tworzyw które uważamy za "plastik" jest pochodzenia biologicznego i jest w 100% biodegradowalne w krótkim czasie.

np. celofan.


@graf_zero: Ja też nie uważam, że zawinięcie czegoś w srajtaśmę z bananowca jest czymś wybitnym, ale z tym zachwytem nad plastikiem to popłynąłeś kolego mocno xD
@Ustrojstwo: wróciłem z tajlandi i wietnamu 28marca po 3 tygodniach... większego syfu nigdy nie widizałem... a te liście bananowca tak owszem ale to wszystko wkładają później w worek... :)
ale i tak podanie kawy jest najlepsze :D
kubek do ktorego wkłądają słomkę taką całość wkładają w taki woreczek foliowy specjalny przystosowany (takie nosidełko) i to wszystko wkładają w reklamówkę i do tej reklamówki wrzucają chusteczkę :) oczywiście fabrycznie zapakowaną w folie
@EtaCarinae: utyli... co!? :D jak czujesz w powietrzu smród plastiku to wiesz ze ognisko jest blisko.... :)

jedynie na wyspach widizałem ludzi plus śmieciarki ale co dalej się z tym działo to nie mam pojęcia.