Wpis z mikrobloga

@dleifteh

Czy czujesz w środku czy taki wyższy 5-10 cm jest dla CIEBIE wysoki, odczuwasz te zalety bycia z wysokim partnerem takie jak pisałaś wcześniej, czyli uczucia mniejszej, drobniejszej, "bezpiecznej"?

Czy do tego trzeba się wyróżniać wzrostem, czyli mieć te 185 cm, czy wystarczy być po prostu wyższym od partnera?


Nie wiem jak jest z gościem 5-10-15 cm wyższym (czy niższym), bo nie mam takiego doświadczenia. Mogę porównywać wzrost taki jak mój
Nie znam się na tych tinderach, żyje w czasach, kiedy ludzie jednak poznają się na żywo. Tutaj nie zauważyłam takiej reguły. Jeśli na tinderze jest jak mówisz to sam się do tego przyczyniasz, na równi z tymi "spermiarzami" - nazywasz się przeciętnym, uważasz, że zasługujesz tylko na przeciętną dziewczynę, akceptujesz taki stan rzeczy. Wg mnie to słabe.


@poprostuzyj:

Nie... po prostu widzę jakie mam pary i na co mogę sobie pozwolić.
@dleifteh

Dlaczego mam podbijać do jakiejś pięknej laski której pewnie się nie spodobam?

Bo dlaczego nie spróbować u kogoś kto Ci się podoba i dlaczego w ogóle zakładać na dzień dobry, że się komuś nie spodoba?
W ogóle jakaś pokrętna logika - zakładasz, że wybierają Cię same zdesperowane brzydkie lub średnie laski i sam w ten sam sposób wybierasz? Nie brzmi jakby miało coś z tego być ( _)
Ty wyrzucisz z niesmakiem jakiegoś wieloryba, a kto inny właśnie takiej szuka.


@poprostuzyj: Ta, a znasz jakąś kobiete na świecie, która szuka niskiego chłopa?

To że Ty szukasz tam tylko seksu nie znaczy, że wszyscy robią to samo.


@poprostuzyj: ja myślę własnie inaczej, ale to mirabelki piszą mi że rózowe tak się tam tak zachowują, żeby się tym nie przejmować, bo to aplikacja do szukania seksu, więc nic dziwnego w
@dleifteh

Ta, a znasz jakąś kobiete na świecie, która szuka niskiego chłopa?


Znam i widuje sporo związków, gdzie facet jest niższy, więc nie wiem czy szukają, ale na pewno znajdują. Chociaż tutaj powinieneś raczej zapytać czy są laski szukające grubasów (no są), bo porównywanie wagi do wzrostu trochę bez sensu.

ja myślę własnie inaczej, ale to mirabelki piszą mi że rózowe tak się tam tak zachowują, żeby się tym nie przejmować, bo
Znam i widuje sporo związków, gdzie facet jest niższy, więc nie wiem czy szukają, ale na pewno znajdują


@poprostuzyj: myślisz że z tym niskim są z powodu wyboru i im się spodobał?
To że ktoś z kimś jest nie znaczy że jest dla niego idealny, ale mi nie o to chodzi.

Odnosiłam się do głupiutkich dziewczyn szukających swojego męskiego bóstwa przez zawyżone ego. Takich przygłupów łatwo wyczaić i nie marnować czasu
@baetky: ciekawi mnie jak jest z kobietami xD
bo jak pisałem mnie takie zdesperowoanie albo zachowanie jakiejś idiotki z miejsca odrzuca i staje się dla mnie z miejsca aseksualna, nawet jakby to było modelka 10/10
@dleifteh

myślisz że z tym niskim są z powodu wyboru i im się spodobał?


Nie no, są z nimi na pewno, bo ktoś je szantażuje, tak naprawdę to się ich brzydzą. No litości xd
Tak, dziewczyny są z niskimi/niższymi facetami, a faceci z wysokimi/wyższymi, bo się sobie spodobali i tak wybrali.

jak?

że w 2 pytaniu pyta o wzrost? przecież to dla kobiet normalne pytanie podobno, ale o wagę to już nie
To jakbyś korzystał z usług prostytutki też byś musiał ją najpierw poznać? Chyba musisz zdecydować czy szukasz kogoś do seksu czy do znajomości.


@poprostuzyj: no nie, ale oczywiście, że lepiej się z kimś rucha jak kogoś się zna, a po paru godzinach można trochę już kogoś poznać

Nie wiem, może ten tinder coś pozmieniał, jak mówiłam ja z tym doświadczenia nie mam, teoretyzuje sobie na podstawie tego jak w moim świecie
@dleifteh

no nie, ale oczywiście, że lepiej się z kimś rucha jak kogoś się zna, a po paru godzinach można trochę już kogoś poznać

No to chyba wypada się zdecydować czy chcesz seksu czy rozmowy.

piszesz ze swojej perspektywy czy tak jakbyś była facetem? kurde, dziwne podejście, albo ja jestem dziwny ()


Nie mam jeszcze problemów z określeniem kim jestem, więc tak, piszę ze swojej perspektywy ( ͡
Sto razy już odpowiadałam, że wg mnie szukanie do seksu polega na szukaniu osoby, która nam fizycznie najbardziej odpowiada. Nie wiem dlaczego to jeszcze jest dla Ciebie odkrywcze.


@poprostuzyj: to dlaczego mi nie przeszkadza seks z przeciętną laską?
przecież można się podniecić, wy nie dacie rady wczuć się w atmosferę seksu z jakimś przeciętnym albo "delikatnie" przystojnym facetem?
Jeśli np. chciała byś samego seksu z gościem który np. ma idealną twarz
@dleifteh

to dlaczego mi nie przeszkadza seks z przeciętną laską?

Nie wiem, ale stawiam, że to ma związek z tym, że jesteś indywidualną jednostką i masz swoje zdanie na ten temat ¯_(ツ)_/¯

przecież można się podniecić, wy nie dacie rady wczuć się w atmosferę seksu z jakimś przeciętnym albo "delikatnie" przystojnym facetem?

Podniecić to się można patrząc na lodówkę jak się bardzo chce, tylko po co jak są łatwiejsze sposoby?

Jeśli np.
@poprostuzyj: spoko, czyli nic się nie dowiedziałem, dosłownie NIC, bo każda kobieta jest inna, bla bla bla, jakoś na tinderze każda kobieta jest taka sama.

No to się kiepsko domyślasz, umiejętność przyznania się do słabości i płaczu jest jedną z oznak dojrzałości.


@poprostuzyj: nie bardzo bo wiem po sobie, jak się zachowywać żeby działać na kobietę...
a okazanie słabości nie działa nigdy dobrze, chyba że po paru latach związku

Nie
@dleifteh

spoko, czyli nic się nie dowiedziałem, dosłownie NIC, bo każda kobieta jest inna, bla bla bla, jakoś na tinderze każda kobieta jest taka sama.

Ale czego Ty się chcesz ode mnie dowiedzieć xd ? Czy Ci się to podoba czy nie ludzie są różni (nie tylko kobiety), no i ja się nie podejmę jakiejś kalsyfikacji co dla wszystkich będzie atrakcyjne, bo czegoś takiego nie ma. Są na pewno rzeczy mniej i
Zgadzam się, choć mirko Ci powie, że robią to wszystkie panny. Ty sam ciągle wracasz do tego wzrostu sugerując, że to może być jedyne kryterium do skreślenia człowieka :p


@poprostuzyj: bo często jest i najczęściej jest jedno z ważniejszych cech.
Nawet nie kłam że nie xD
Tylko pojedyncze kobiety mogą mieć na to wywalone i tak to jest mniejszość.

Moje dwa ostatnie przykłady z kobietami.
Jedna przed spotkaniem spytała o wzrost,
@dleifteh kolego - mylisz swoje opinie i jakieś brednie z m.in. wykopu z faktami. Generalizujesz tak samo jak kobieta, którą źle potraktuje facet, więc każdy facet to świnia, to jest nudne, no i nie ma większego sensu z tym dyskutować - skoro Ty, i tylko Ty masz rację, a każda inna opinia to kłamstwo i brak racji.

Nie wiem czy jest sens dalej się odnosić, bo Ty u tak pomijasz niewygodne i