Wpis z mikrobloga

Moderacja usunęła zdjęcie palonej flagi (niebieskiej z gwiazdkami) jako "nienawiść lub przemoc", wczoraj mi usunęli komentarz "Unia europejska musi być (sami wiecie co)". jako "nienawiść lub przemoc".

Więc zgłosiłem kilka postów na # pirotechnikasakralna gdzie neuropa wyklęta w KODzie zaklęta wrzuca zdjęcia palonych kościołów, zgłaszałem jako "nienawiść lub przemoc" i co? XD Odrzucone zgłoszenie XDD

Moderacja przypina na główną wpisy atakujące pis i odrzuca zgłoszenia za brak tagu polityka, jak sam @kaflooooow podawał jakiś moderator sam sie udziela pod tagiem # bekazkatoli

Później się dziwicie, że jest taki syf, jak tu się zatrudnia KODziarzy z neuropy XDDDD

#katolicyzm #4konserwy #bekazlewactwa #moderacja #moderacjacontent
H.....s - Moderacja usunęła zdjęcie palonej flagi (niebieskiej z gwiazdkami) jako "ni...

źródło: comment_HDWF1VaLMYTlnyNpw5IEnf1dGb0Um2Kr.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
Ja np chciałbym żyć w kraju, w którym mógłbym sam decydować o swoich poglądach co za tym idzie nikt nie będzie mnie sądzić za rasizm czy faszyzm.
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: niedziela wieczor, pedofilia na glownej, jakis dzban komentuje to tak

Ok, fajna... ale za brak powiązania z tematem zakop.

zglaszam komentarz za pochwale/tolerancje pedofilii, pod 2 dniach zgloszenie odrzucone
  • Odpowiedz
  • 0
Mało tego, skoro bawią się w polityke i przypinają na główną treści polityczne i odrzucają tag #polityka to to jest portal opiniotwórczy, z tego tytułu chyba są jakieś obwartowania.
  • Odpowiedz