Wpis z mikrobloga

Mieszkam w #bydgoszcz i szczerze mówiąc, chociaż to miasto jest coraz ładniejsze, to nie ma tutaj nic specjalnego, wszystko możesz zobaczyć w max 1 dzień i to nie będą jakieś super rzeczy. Inna sprawa, to jakbyś zrobił wycieczkę Bydgoszcz+Toruń, wtedy na majówkę mogłoby być całkiem nieźle. Zamość jest super, jeżeli chodzi o stare miasto i zoo, w muzeach żadnych nie byłem.
@krolwsi: Bydgoszcz wg mojej znajomej wciąż jest dość nudnym i niezbyt pięknym miastem, więc jeśli masz coś innego do wyboru to ona poleca jednak inne miasta. Na pewno Poznań lepszy, bo tu mieszka, podobnie jak ja.

Poznań na weekend aż nadto wystarczy. Masz rynek, Ostrów Tumski (jeśli lubisz starszą architekturę), masz Maltę i Cytadelę jeśli lubisz kapitalne miejsca spacerowe. Ja w szczególności polecam cytadelę, gdzie jest mnóstwo ciekawych atrakcji: amfiteatr, dzwonnica,
@partisan wykopowego marudzenia? Przecież tak mówią przyjezdni i mieszkańcy. Może się podobać jako miejsce do mieszkania, ale turystycznie jest słabo. Trzeba się bardziej postarać o atrakcje.
@onionhero tak podjęta decyzja. Xd trochę się pomieszało:

Weekend majowy- Budapeszt ^^

Czerwiec kilka dni w trasie: sandomierz-zamosc. :)

Napisz później jak w zamosciu. Udanego odpoczynku!!!
@onionhero padło na Budapeszt, bo z mojego miejsca zamieszkania, mam prawie taka sama drogę jak do Poznania.
Tylko muszę zorganizować sobie jakoś trasę i coś poczytać o przepisach ruchu na Węgrzech :)