Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam #pytanie do #niebieskiepaski i #rozowepaski
Co sądzicie o relacjach fwb? Byliście może kiedyś w takim czymś? Polecacie? Nie? Gardzicie tym?
Jestem różowy lvl25, zabiegany korpoludek, pewien niebieski (lvl30) mi niedawno zaproponował taki układ: regularne spotkania: mile spędzony wieczór z winkiem/filmem i seks.
#zwiazki #fwb

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 77
@AnonimoweMirkoWyznania: ja chodzę na dziwki między innymi po to, żeby nie mieć takich problemów, ale gdybym miał skorzystać z czegoś takiego - ok, ale pod jednym i najważniejszym warunkiem - osoba do takiego układu jest zupełnie spoza mojego kręgu znajomych, pracy, środowiska, miejsc gdzie spędzam czas. Gdzieś tam poznana, ale nie zna jej nikt z moich znajomych i w razie jakiegokolwiek kwasu nic od niej nie zależy i nic mi nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze kończy się tak samo.
1 Najpierw wyśmiewanie drugiego fwb, bo jest przegrywem i łączy ich tylko seks.
2 Potem robią wszystko żeby być razem. Druga strona gra niedostępną.
3 Są razem długo. Ich relacja jest dziwna, tracą znajomych (bo przecież był przegrywem jeszcze rok temu a teraz misiaczkiem).
4 Masz mix dwojga nieszczęśliwych zupełnie różnych ludzi, którzy dogadują się tylko po winie w sypialni ¯\_(ツ)_/¯