Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam #pytanie do #niebieskiepaski i #rozowepaski
Co sądzicie o relacjach fwb? Byliście może kiedyś w takim czymś? Polecacie? Nie? Gardzicie tym?
Jestem różowy lvl25, zabiegany korpoludek, pewien niebieski (lvl30) mi niedawno zaproponował taki układ: regularne spotkania: mile spędzony wieczór z winkiem/filmem i seks.
#zwiazki #fwb

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 77
  • Odpowiedz
baba co sie grzmoci z wiecej niz 1-2 typami cale zycie to zwykla szmata


@Mapapolski: no już bez jaj. No chyba, że przyjmiemy, że facet mający w życiu więcej niż jedną partnerkę seksualną również jest szmatą. Ale tak nie przyjmiemy, tu na wykopie, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Małe masz pojęcie o życiu....


@wojtoon: To jest takie śmieszne pozamerytoryczne stwierdzenie-wytrych o zerowej wartości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja też mogę powiedzieć "mało wiesz o życiu", bo nie masz tego punktu widzenia co ja. I co? I nic.

Jeśli lubisz słodycze, ale musisz je odstwić to na pewno będziesz czuł się gorzej niż wtedy kiedy nie musiałeś sobie ich odmawiać.


@wojtoon: Nie trafiłeś. Akurat kiedyś
  • Odpowiedz
@Mapapolski: ja uwazam inaczej. Wiadomo, ze jesli jestes zakochany i jest ten pierwszy raz to chcesz zostania na zawsze itd ale jak sie nie uda to wg ciebie trzeba sie zabic? zalamac sie bo bylas niby workiem na sperme? nie udalo sie to zyjesz dalej, probujesz z kims innym a nie rozpamietujesz przez nastepnych 30 lat ze z kims nie wyszlo. Zreszta teraz wiekszosc kobiet juz woli byc sama niz w
  • Odpowiedz
@Mapapolski: ale z czym jej mąż bedzie czul sie zle? jak ci dziewczyna powie ze miala kogos przed toba to sie czujesz z tym zle? ale jak ty miales kogos przed nia to juz spoko? XD bo ja nie pisze teraz o ruchaniu sie z kim popadnie ale jesli moja dziewczyna byla z kims w zwiazku przede mna, nie wyszlo to z czym ja mam niby czuc sie zle? to zakompleksieni
  • Odpowiedz
@Mapapolski: nie ma o czym z toba gadac bo ty jestes z sredniowiecza. Ciekawe jak taka laska ma sie czuc wyobrazajac sobie jak posuwales inne laski? To juz spoko? Aha. Skoro ja mam jakas przeszłośc to nie dziwie sie ze moja dziewczyna tez. A takie #!$%@? jak twoje to tylko u zakompleksionych idiotow. Ja tam nie licze wartosci kobiet tym czy sa dziewicami czy nie a wybiedam kogos po charakterze i
  • Odpowiedz