Wpis z mikrobloga

Stephen King - Przebudzenie. W sumie całkiem dobra książka. Irytujące były wstawki z tytułami piosenek i nazwami zespołów - jakby to miało mieć jakiś wpływ na fabułę. Cieszę się że nie przeczytałem krótkiej recenzji na okładce bo zdradziłaby ona część fabuły która się zaczynała w 2/3 książki.

Mój ranking książek Stephena Kinga jak do tej pory:
1. Outsider
2. Przebudzenie

#ksiazki #stephenking
Pobierz TrumanBurbank - Stephen King - Przebudzenie. W sumie całkiem dobra książka. Irytujące...
źródło: comment_SejfBWglinrmpVlOh3T7KZFEHfziAb3i.jpg
  • 10
@arek-niziolek: zanim dalej zaczniesz czytać Przebudzenie to się na chwilkę zatrzymaj i obejrzyj to, tak jak i ja to kiedyś widziałem przyjdzie taki moment w książce że zrozumiesz ;p
Co do Outsidera to mam wrażenie że tam akcja działa się przez cały czas, no i narracja była trzecioosobowa a nie pierwszoosobowa. Co do rozwiązania to wydaje mi się że przez całą książkę budował takie napięcie że finał mogę mu wybaczyć. Jak
Co do Outsidera to mam wrażenie że tam akcja działa się przez cały czas, no i narracja była trzecioosobowa a nie pierwszoosobowa. Co do rozwiązania to wydaje mi się że przez całą książkę budował takie napięcie że finał mogę mu wybaczyć. Jak skończysz Przebudzenie to zawołaj i napisz jak ci się podobało.


@TrumanBurbank: Skończyłem. Trochę zeszło, no ale... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trudno mi ocenić finał. Dość