Wpis z mikrobloga

@Zawilecc: Typowych nałogów nie mam. Może dlatego jest tak źle... Najgorsze, że miałbym jeszcze drugie podobne rozdanie z innymi rzeczami, ale że byłem ograniczony do 5 to i takie wybrałem i w miejscu 4 mam parę gorszych rzeczy.
@Poliorketes: O stary toś mi bliski - ja trochę starszy, co prawda wizarda nie mam, chociaż rozwiązałem to w mało chwalebny sposób. Myślałeś o specjaliście ? Miałem też myśli samobójcze, właściwie można powiedzieć, że byłem bardzo blisko zakończenia tego wszystkiego. Spróbuj coś z tym zrobić, jakkolwiek żenująco by ta rada nie brzmiała, ale tylko ty sam możesz sobie pomóc. Nie jesteś tak stary by już nie móc odwrócić swojego losu.
@Zawilecc: Od roku psychiatra i antydepresanty... 7 miesięcy psychoterapii... Nie wiem, ja już mam powoli #!$%@? na to wszystko. W piątek skończyły mi się leki, ale nie mam nawet ochoty pójść do apteki i zrealizować recepty
@Poliorketes: Grubo... Nie jestem w stanie w żaden sposób pomóc, sam walczę nadal z wieloma rzeczami. Nie poddawaj się, idź po te leki. Daj sobie czas, bądź cierpliwy bardzo możliwe, że uda ci się z tego wyjść wraz ze specjalistyczną pomocą. Szkoda samemu kończyć życie, nawet jeśli pewne rzeczy #!$%@?śmy bezpowrotnie, to sporo można ocalić, ale to trzeba dalej żyć. Trzymaj się !