Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@janushek: nie grałem w battlefronty bo mnie FPS nie interesuje. Zwracam tylko uwagę że marka w rękach Disneya nieprędko doczeka się pozycji gdzie będą realne światy, przemoc, sex i narkotyki, niewolnictwo, więcej mięsa, ciemności, watpliwych moralnie wyborów, a nie tylko ocukrzona walka dobra ze złem. No ale może mam zbyt wysokie wymagania ;)
Zwracam tylko uwagę że marka w rękach Disneya nieprędko doczeka się pozycji gdzie będą realne światy, przemoc, sex i narkotyki, niewolnictwo, więcej mięsa, ciemności, watpliwych moralnie wyborów, a nie tylko ocukrzona walka dobra ze złem. No ale może mam zbyt wysokie wymagania ;)


@m_silvus: nie wiem jakie masz wymagania ale wygląda jakbyś sugerował, że gra musi być edgy żeby była dobra lub (o zgrozo xD) "dorosła".
Przypuszczam, że sex, ćpanie i
@janushek: ja tam się jedynie obawiam że będzie to bardziej coś w stylu the force unleashed aniżeli seria jedi knight. TFU nie było zła grą, ale imho to bardziej zręcznościówka gdzie fabuła odgrywa drugie skrzypce, za to jedi knight były świetne (zwłaszcza Jedi Outcast) zarówno jeśli chodzi o system walki jak i otoczkę fabularną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janushek: @patrykk994: @Trajforce: niekoniecznie, chcę tylko gry z mocnym klimatem, z gangsterskim podziemiem świata gwiezdnych wojen, tego co mogło być w anulowanym 1313.
Chciałbym żeby gra powodowała u mnie taki roller coaster emocji jak odcinki black mirror.

Chyba za dużo wymagam ;)
Zwracam tylko uwagę że marka w rękach Disneya nieprędko doczeka się pozycji gdzie będą realne światy, przemoc, sex i narkotyki, niewolnictwo, więcej mięsa, ciemności, watpliwych moralnie wyborów, a nie tylko ocukrzona walka dobra ze złem.


@m_silvus: To idź grać w Wiedźmina, to jest #!$%@? SW. xD