Wpis z mikrobloga

#chinskiecuda #xiaomi #banggoog #smarthome #kupony

Hej mirki, może ktoś chętny na preorder - czujnik temperatury z ekranem e-ink współpracujący z aplikacją Mi Home?
Ja się na to piszę!

[MiFans Alert] Xiaomi Mijia BT4.0 Bluetooth Wireless Smart Electric Digital Indoor&Outdoor Hygrometer Thermometer](https://www.banggood.com/custlink/vvGDJFEHhD)
Cena: $16.99 (z $19.99)
Kupon: 502C6B
Wysyłka: darmowa

W zestawie uchwyt ścienny lub magnes.

Pobierz chinskiecuda - #chinskiecuda #xiaomi #banggoog #smarthome #kupony

Hej mirki, może ...
źródło: comment_jCMKrL7JwvOf5GknG6jEyGUV0hhcPe7d.jpg
  • 12
@zibizz1: ja raczej stawiam na nieumyslny błąd osoby tworzącej opis. Czesto się zdarza w preorderowych przedmiotach ze opisy są trochę "z dupy".

Ale jeśli można byłoby się przełączać pomiędzy czujnikami temperatury z MiHome to ja będę bił pokłony przed tym urządzeniem :)
@Wu70: jeśli zależy Ci tylko na termometrze to weż ten z linka. Jeśli będziesz dodawał inne komponenty i czujniki to weź xiaomi. Ja swego czasu zacząłem od czujnika temperatury i teraz mam 22 urządzenia w swoim domowym ecosystemie Xiaomi :)

Btw. Piszę też recenzję Aqara Hub jako wstęp do inteligentnego domu, artykuł będzie dostępny w poniedziałek więc jak chciałbyś zgłębić temat to śledź moje poczynania ( ͡° ͜ʖ ͡
@chinskiecuda: też jestem fanem xiaomi i już działa kilkanaście urządzeń :P
Ten co podałem też działa z mihome, różnica między nimi to głównie wygląd i zegar. Dzisiaj właśnie szukałem czegoś z temperaturą do mihome i koniecznie eink, więc to była jedyna opcja a teraz jeszcze odkryłeś opcję z zegarkiem :D