Wpis z mikrobloga

Potrzebowałem PILNIE coś wydrukować i odpalam mojego HP którego kupiłem 2 lata temu. No i oczywiście jakieś błędy itp. W akcie desperacji z piwnicy wyciągnąłem mojego starego brothera sprzed 10 lat. I co? wydrukował bez zająknięcia. Drukarka tam leżała te 2 lata nieużywana i drukuje jak nowa. HP to dno. #drukarki #komputery #hp #brother
ElectroNICK - Potrzebowałem PILNIE coś wydrukować i odpalam mojego HP którego kupiłem...

źródło: a6dfb1e7a7461f58cd865252d7aa4cadb9adaa56

Pobierz
  • 27
@ElectroNICK pamiętam HP żeby cokolwiek wydrukować było ostre resetowanie wszystkiego za każdym razem, a koniec żywota równo z gwarancją. Kupiłem do działalności na start 8 lat temu Brothera z najniższej półki i tylko pakuje w niego papier i najtańsze tusze z allegro 8 szt. Za 20 zł i wszystko śmiga.
@ElectroNICK: mam jedną z najtanszych laserowych xeroxa od kilku lat żadnych problemów, tylko wymieniam toner jak sie skończy, co prawda tylko czarny druk, ale na moje potrzeby wystarcza
@ElectroNICK potwierdzam hp to gówno. Chciałem coś zeskanować - pobrałem narzędzie. Musisz się zarejestrować żeby działało. No czyste #!$%@?ństwo. Nie dość że płacisz za sprzęt to jeszcze musisz im #!$%@? email podać.

Zeskanowałem przez windę - przypomniałem sobie że jest wbudowane narzędzie xD
@ElectroNICK:
Drukarki HP to płatna subskrypcja tuszu.

Drukarka tam leżała te 2 lata nieużywana i drukuje jak nowa.

Nie bardzo rozumiem to zdanie. Czy fakt jej leżenia i bycia nieużywana w połączeniu z brakiem wpływu na zdolność drukowania jest jakimś ewenementem? Czy drukarka niedrukująca rdzewieje od nieużywania?