Wpis z mikrobloga

Czy drukarka niedrukująca rdzewieje od nieużywania?


@brass: nie, ale jak jest wyłączona i nie robi sobie czyszczenia, to potem może gorzej drukować - atrament schnie i takie tam. Miałem tak ze swoją, odłączyłem ja od prądu parę dni przed przeprowadzka i podłączyłem ponownie po jakimś dłuższym czasie (z 2 miechy czy coś) i nie drukowała niektórych kolorów xD kilkanaście stron musiałem druknąć zanim jako tako wróciła do formy i kilkadziesiąt zanim
  • Odpowiedz
@ElectroNICK: HP to ścierwo. Kupiłem jakąś atramentową kolorową na pierwszym roku studiów do drukowania materiałów, co max 2 m-ce czy drukowałem czy nie zasychały wkłady i tylko wymiana, próbowałem patentów z jakimś alkoholem, ale nic to nie dawało. Przed samą sesją zepsuł się silnik i nie było już żadnego drukowania. Miałem też z roboty laptopa HP, który się przegrzewał w excelu, nigdy więcej nic od HP.
  • Odpowiedz
@ElectroNICK: Oo, też miałem ten model. Miałem go, dopóki mój stary nie postanowił wsadzić do niego tuszów z activejet'a i potem coś się #!$%@?ło, a jak oddaliśmy na gwarancję to tusze zostały w środku i tylko przez to odrzucili :)
  • Odpowiedz