Wpis z mikrobloga

A o kopie Pokemonów to się Nintendo sra, jak fani chcieli zrobić grę ala Polemony w starym stylu Ruby czy Sapphire.


@Gronbar: Sra się jak ktoś używa logo pokemon i oryginalnych pokemonów. Jakby ktoś zrobił grę w stylu pokemonów bez wspominania czegoś o pokemonach to nikt by nie srał o to. Przecież ninte do #!$%@?ło projekt o nazwie Pokemon Uranium a nie Crapomon.

A jak twierdzisz że to co innego to
Ale to jest dobre :)


@epi: A uczciwie jest tak dobra jak te Zeldy na GBC? Bardzo dużo z tych indyków wzoruje się na tych starych gierkach ale potem się okazuje, że nie mają nawet ułamka tego co było w pierwowzorach do zaoferowania ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Już się kilka razy przejechałem na tym.
@Kryspin013: Pamiętam, że widziałem stronę tej gry na GOL'u i było w opisie, że projekt fanów przeistoczył się w pełnoprawną grę ala pokemon, własne stworki i inne, bez nazwy pokemon. Nie mogę znaleźć w historii :(
nie wiem, nie grałem w stare Zeldy jeszcze ;)


@epi: Cyli nie masz porównania. Niestety w przypadku zeldopodobnych gier - szczególnie takich gdzie prawie, że cała gra jest zerżnięta z zeldy (a nie np tylko mechaniki jak w batmanie) sprawdza się powiedzenie "lepsze jest wrogiem dobrego". Ogarnę czy nie ma w promo i poczytam dokładnie negatywne recenzje. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję jak w przypadku Iconoclasta.