Wpis z mikrobloga

Przyznam, że nie oglądałem meczu, śledziłem wyniki i jest mi przykro. Ale... Jasne szkoda, że nie będzie pucharów, górnej ósemki, meczów z najlepszymi itd, itd. Popatrzcie na to z innej strony, czy bylibyśmy tym składem (bez środkowych obrońców, ofensywnego pomocnika, napastnika), godnie walczyć z Legią, Lechią czy nawet craxą?
Wykorzystajmy te mecze na eksperymenty, na grę cieszącą oko, dajmy odpocząć Bashy niech ogrywa się Plewka. Popatrzmy w tą stronę. Zbudujmy dobry fundament teraz, kiedy nie gramy już o nic. Skupy się na skompletowaniu pewnego zespołu w każdej linii i ogrywajmy młodych zawodników. Dzięki temu będziemy mieli zdecydowanie łatwiejszy start za kilka miesięcy.
Tak to widzę. Ważne jest jedno, nie spadniemy. A o to bało się wielu z nas. Mięliśmy świetne przebłyski, ale teraz musimy sprawić, aby dobra gra stał się normą.

#wislakrakow
  • 14
@uzamkniete: Przede wszystkim żal pieniędzy. Nawet nie chodzi o premię za zajęcie 7-8 miejsca, ale 3 mecze na R22 oznaczały szansę na 3 komplety, a tak to 20k na takiej Miedzi będzie sporym sukcesem. Organizacja meczów też kosztuje. Sportowo natomiast dolna ósemka jest wręcz zbawieniem. Drużyna już teraz jedzie na oparach, a wyobraźcie sobie z problemami kadrowymi/zdrowotnymi grać znowu derby, mecz z legią, lechią...
@uzamkniete: wbrew pozorom uważam, że dobrze się stało. To że nie udało się dostać do górnej ósemki może być pozytywnym bodźcem dla zarządu, żeby jednak rozglądnęli się za wzmocnieniami w przerwie letniej.
"dajmy odpocząć Bashy niech ogrywa się Plewka" Tu przestałem czytać. Kiedy wy ludzie zrozumiecie, że z Plewki piłkarz nie będzie. Możecie go wypychać na boisko i kazać mu grać nawet 100 meczy z rzędu ale z niego NIC nie będzie. Jest absolutnym beztalenciem.

@uzamkniete:
@Okayama: To się wydarzy mimo to :) z tym, że teraz będą mieli mniej pieniędzy, niestety. Ale to jest właśnie czas, bez presji będę mogli zrobić porządek ze wszystkim.

@Reiter: możliwe, nie byłem na wielu meczach przez ten czas :) Ale na klasykach starałem się być. Więc pewnie masz leprze porównanie.
W każdym razie na ostatnim meczu atmosfera była niesamowita.
@uzamkniete: o pieniądze bym się nie martwił. Kilka dobrych meczów Plewki i raczej powinniśmy mieć znowu na niego oferty. Ostatnio koło 500 tys. płacili więc kasowo tragedii nie ma.