Wpis z mikrobloga

53929 + 73 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 +15 + 118 + 9 = 54174

dawno nie miałem takiego tygodnia :)

73 km - małe przetestowanie jak noga sobie radzi na podjazdach przed wyprawą w Beskidy do @Mortal84. Nudne kręcenie kółek po Kalonce i podjeżdżanie najcięższych podjazdów po kilka razy - ale co zrobić jak żyje się w centralnej Polsce i górek jak na lekarstwo. Udało się uzbierać ponad 1000 metrów przewyższeń.

krótkie dystanse to DPD do pracy - niestety w czwartek bliskie spotkanie na DDR-ce z Audi Q5 wyjeżdżającym ze stacji benzynowej. Prędkości były małe, więc skończyło się na delikatnej glebie i zniszczonej owijce, uchwycie do licznika i oponie.

15 km - wizyta w decathlonie po nową owijkę

118 km - rekordowa jeżeli chodzi o ilość osób wyprawa #rowerowalodz - w sześcioosobowym składzie: @solimoes, @edicsson, @Zelazko_MPM, @sim_co i @kajetan-goss pojechaliśmy zobaczyć zamek w Łęczycy i kolegiatę w Tumie.
Całkiem przyjemny wyjazd wyszedł, no może poza masakrycznym wiatrem na powrocie i konkretnej glebie jaką zaliczyłem na około 20 kilometrze. Mam nadzieję, że limit pecha na ten sezon został wyczerpany.

#rowerowyrownik #100km (nr8) #wykoptribanclub #ruszlodz
radoslaw-szalkowski - 53929 + 73 + 6 + 6 + 6 + 6 + 6 +15 + 118 + 9 = 54174

dawno n...

źródło: comment_bo0buZgRRhRxs6tsSSFEcRr4U9PWpC4w.jpg

Pobierz
  • 7
@bajcik do Łęczycy miałbyś z wiatrem, a później byś się martwił jak wrócić ;) ale wiało konkretnie to fakt

Mam Cię na liście - jak będę się wybierał w twoje okolice to dam znać! Oczywiście zapraszam też do Łodzi - najlepiej na rowerze ;)