Wpis z mikrobloga

Chcę windykować Getback za nękanie. Zapisali sobie zły numer telefonu lub ktoś kiedyś korzystał z tego samego, a ci ciągle wydzwaniają. Ich biuro obiecało wykasować i bez skutku. Już nawet nie chcę, żeby tylko wykasowali, mają dać odszkodowanie na wybraną fundację.

Ktoś ma spis maili lub numerów ich liderów? Będę dzwonić o 5.30 #pdk

Na razie mam fejsa wyjątkowo chamskiego konsultanta, gdzie nie ukrył znajomych.
Mam też swoich ze 150 domen do wysyłki maili.

#windykacja #prawo #getback #csiwykop
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tler: mam ten sam problem,
Jak nie sms, to wydzwaniają do starego właściciela numeru, ktory pochodzi z drugiego krańca polski.
Proszenie o usunięcie numeru z bazy rejestru nie pomaga. Juz od dwóch lat mam ten numer i srednio 2 razy na miesiąc mam telefony w sprawie zasłużonego pana ktorego nigdy nie widziałem na oczy ¯\_(ツ)_/¯
Pobierz Dechiko - @tler: mam ten sam problem, 
Jak nie sms, to wydzwaniają do starego właścic...
źródło: comment_2HZdFujSKWCdtY3LSn0w7MxbevNKTy3G.jpg
@tler: Powiedz im że kasę masz ale nie dasz i że właśnie przeszkodzili tobie w żydowskiej modlitwie az ci się pejsy rozplatały i wal im tekstami ile wlezie a na koniec się spytaj czy jeśli nie jesteś dłużnikiem to za nękanie czy wyrażają zgodę na obcięcie wszystkich kabli w koło ich siedziby jako zadość uczynienie.
@tler: Poproś żeby twoja rozmowa była nagrywana a najlepiej żeby puścili ją na głośno mówiącym i powiedz że szefa tej placówki matka w garbatym skłonie odpalała kipa na stojąco z obszczanej posadzki na śmietniku od żaru z wykruszonego kepa lokalnego menela.
@tler: Popieram, lecz ich wlasnym medykamentem. Zdobądź numery do ludzi decyzyjnych dzwoń w nocy, spamuj mailami. Tylko rzeczowo, bez głupkowatwgo wyzywania i obrażania. Zrób im [imie nazwisko] getback lost d i l d o - i n - v a g i n a