Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rules: dostajesz comiesięczne aktualizacje bezpieczeństwa i aktualizacje do androida Q i R.
Na plus mi a2 lite jeszcze metalowa obudowa, poręczniejszy rozmiar, większy SOT. Na minus: duży notch, czysty android ma mniej opcji konfiguracji out of the box, więc jeśli lubisz sobie ustawić wielkość ikon, to tutaj będzie to trudniejsze (będziesz musiał wgrać inny launcher ze sklepu play).
Wydaje mi się, ale nie widziałem porównań, że zdjęcia w mi a 2
@sssabae: zapewnione aktualizacje przez 2 lata i czysty android. Mi to pasuje bo nic nie zasmiecia systemu i bateria ładnie trzyma. Ostatnio miałem 8h sotu na LTE, notch w porównaniu do motki one czy mi 8 lite nie jest duży. Jedyne co mnie denerwuje to brak znaku wodnego na zdjęciach jak w mi a2 "shot on mi a2"

Edit: mam wariant 4/64
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AniaToscania: a wtedy to ok.

@Rules: reasumując, mi a2 lite będzie lepszy, ale warto może spytać majterpirzu. On miał te dwa telefony w dłoniach, a później obadać w sklepie, który lepiej leży
@sssabae: @Rules:
Redmi 7 nie miałem w przeciwieństwie do mi a2 lite i powiem tak - nie da się zrobić gorszego telefonu od mi a2 lite :P
Pamiętam tylko bardzo słaby dotyk, słabą optymalizację wydajności, tragiczny aparat :/
@Rules: Zawołąj mnie jutro to popacze co jest w polskich sklepach do 600zł (teraz zobaczyłem główny post). Możliwe, że te 600zł spowoduje, że a2 lite będzie faktycznie najlepszą opcją