Wpis z mikrobloga

Lordozo kochana pragnę cię uświadomić, że jak ktoś zrobi shota z twoich przeprosin i wrzuci to na swój kanał( a ty nie zamieścisz tego na swoim głównym koncie na YouTube) to jesteś od razu podpiehdalany sam wiesz gdzie. Przeprosiny mają być na Twoim głównym kanale 130k subów. Żaden nowy kanał na filmik ani kanały shoterskie się nie liczą. Inaczej będziesz udupiony. Przepraszasz Kuracyjkę na głównym koncie, a nie kanale 0 subów dla twojej wiadomości. Taki padł wyrok i jego złamanie= poważne konsekwencje dla ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #patostreamy #rafonix
  • 20
@Bruteno1: A to jak założę 2 kanały to tylko pierwszy jest mój?:)I nadal nie wiem jakie masz źródło.Widziałeś oryginał wyroku czy to tylk Twoja interpretacja.Pytam bez podtekstu bo ja akurat widziałem tylko wpis na fanpage tego Ośrodka (dzięki któremu , a nie dzieki wykopowi, ma wyrok) w który nie jest napisane nic o tym jaki to ma byc kanał.
@Daaniel-K: Jak założysz 2 kanały to jawnie łamiesz regulamin youtube. Jak Ci zbanują kanały za łamanie regulaminu youtube to też jest tylko i wyłącznie Twoja wina i to że nie zamieściłeś przeprosin bo złamałeś po raz kolejny jakieś tam prawo to też Twoja wina. Jak byś nie patrzył Lordoza zgnije w Sztumie a Żabkens w starej kamienicy jak skończy się robota przy trasie.
@elgrecqo: ma zadbać w zakresie swoich kompetencji, tylko i wyłacznie a nie za wszelką cenę.Wg Twojej logiki jeśli zrobi ome ktos pokaże #!$%@? i lordoza dostanie bana to idzie do paki.Serio?W ogóle o czym tu dyskusja skoro wyrok nie jest prawomocny więc póki co nie ma w ogóle tematu.