Wpis z mikrobloga

Na początku miałem nadzieje , że Gwiazdowski będzie lewym skrzydłem Konfederacji i dogada się z Korwinem. ( tak jak Jakubiak). Kiedy zobaczyłem taki miękki stosunek do Wiosny czy do P0PISu i jeszcze ta cringowa konferencja xD to zwątpiłem ten projekt , ale ok dam szansę.
Gwoździem do trumny były Rosiewicz i afera z podpisami. Uważam że Polska Fair Play była taką przeszkodą dla Konfederacji wykonaniu PIS. Największy żal mam do Gwiazdowskiego którego szanowałem i
który był twarzą operacji Polska Fair Play. Zobaczymy co zrobi Gwiazdowski i zbuntowane kuce po eurowyborach.
#gwiazdowski #korwin #braun #neuropa #4konserwy #polityka
  • 30
  • Odpowiedz
Uważam że Polska Fair Play była taką przeszkodą dla Konfederacji wykonaniu PIS

operacji Polska Fair Play


@ater: xDDDDDDDDDDDDD Ewidentnie przedawkowałeś internet.
  • Odpowiedz
@ater: ja myślę, że nawet jeśli FPF by nie powstało, to ludzie ich popierający i tak nie głosowali by na ten twór pod nazwą konfederacji. Nie sądzę by wolnościowcy głosowali na narodowców i ultra katolików.
  • Odpowiedz
  • 2
@mojemirabelki

Nie sądzę by wolnościowcy głosowali na narodowców i ultra katolików.

A co ma idea wolnościowa do wyborów do Europarlamentu? Wskaż choć jeden przykład.
  • Odpowiedz
@public_html: bardziej o sposób wykonania no jak ten konferansjer i ta charyzma Gwiazdowskiego . Chyba tam nawet doszło do jakieś usterki przy streamowaniu .
  • Odpowiedz
@szasznik: Jest sobie prof. Gwiazdowski, który zarzeka się, że za nic do polityki nie pójdzie, aby być tego pewnym daje swojemu koledze weksel. Nagle kiedy Korwin z narodowcami postanawiają się zjednoczyć i stają się realną (szczególnie narodowcy) alternatywą dla pisu ten sam profesor postanawia zmienić zdanie i dzielnie walczyć o ugranie 2% w wyborach. Dodajmy, że jest on alternatywą dla Korwina. Jak lubię prof. Gwiazdowskiego za to co mówi o ekonomii
  • Odpowiedz
@ater: puki co najbardziej profesjonalną kampanię prowadzi Biedroń. Tak od strony technicznej i marketingowej. Gdyby to był konkurs piękności To Wiosna bezkonkurencyjnie by wygrała. W tej kategorii PFP wypada blado. Może jakoś to zaplecze ogarnie się do czasu kolejnej kampanii wyborczej
  • Odpowiedz
Dodajmy, że jest on alternatywą dla Korwina


@ludwikVwazon: Nie jest. RG walczy o elektorat dla którego JKM jest zbyt "hardcorowy".

realną (szczególnie narodowcy) alternatywą dla pisu


@ludwikVwazon: no tu to już poleciałeś. Oni nie są realną konkurencja dla Jarka.
  • Odpowiedz
@mojemirabelki: wolnosciowcy tez na pewno zaglosuja na konfederacje. A ci, ktorzy tego nie zrobia, popelnia duzy blad. I nie... nie jest to moje wymyslanie. Na kazdej liscie Konfederatow w danym okregu są m.in. wolnisciowcy, narodowcy, pro-liferzy. jezeli wolnisciowcy sie poobrazaja, i zaglosuja na Gwiazdowskiego, to narodowcy i pro-liferzy ich przeglosuja. W konsekwencji do PE nie wejdzie Berkowicz czy Wilk, ale Narodowcy. Takze powodzenia dla wszystkich wolnosciowcow, ktorzy chca zaglosowac na Gwiazdowskiego.
  • Odpowiedz
Nie jest. RG walczy o elektorat dla którego JKM jest zbyt "hardcorowy".

@szasznik: Nawet tutaj na wykopie wiele osób, którzy popierają Gwiazdowskiego piszą, że kiedyś głosowały na Korwina i widocznie wtedy przymykały oko na hardcorowość. Gwiazdowski nie jest szeroko znany, jest znany w kręgach wolnościowych i są ludzie z takimi poglądami, którzy zaciskają zęby i głosują na Korwina, a on jest alternatywą.

no tu to już poleciałeś. Oni nie są realną
  • Odpowiedz
ja myślę, że nawet jeśli FPF by nie powstało, to ludzie ich popierający i tak nie głosowali by na ten twór pod nazwą konfederacji. Nie sądzę by wolnościowcy głosowali na narodowców i ultra katolików.


@mojemirabelki: Sam czytałem opinie ludzi na wykopie, że zastanawiają się nad tym, czy oddać głos na Gwiazdowskiego czy też na Konfederację.
  • Odpowiedz
@public_html: Spoko, ja nie przekonuję do głosowania na konfę, sam to zrobię, ale z braku laku. Jedynie co do skrajnych wolnorynkowych rozwiązań Korwina to nawet on nie wierzy, że kiedyś by mógł coś takiego wprowadzić. Gdyby im fartem udało się wejść do rządu najpewniej z pis to nie ma bata żeby ugrali likwidację nfz, zus czy zniesienie podatków dochodowych. Gdyby udało im się wynegocjować kwotę wolną od podatku na poziomie Anglii
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
to narodowcy i pro-liferzy ich przeglosuja. W konsekwencji do PE nie wejdzie Berkowicz czy Wilk, ale Narodowcy

@Freza: a kim jest Berkowicz jak nie narodowcem i pro-liferem, jedynie przez siebie samego nazywającym się wolnościowcem? Pokazywanie jako przykładu osoby z RiGCZem Berkowicza jest żartem, ten gość jest taki sam jak Korwin - pieprzy dużo i bez sensu, często manipulując informacjami, bądź wykorzystując ich wycięte z kontekstu fragmenty. Tak przynajmniej było kilka lat
  • Odpowiedz