Wpis z mikrobloga

Tak jak myslałem, że bez dobrego wzrostu, min od 180 i mordy od 7/10 można zapomnieć o różowych i my odpady genetyczni jesteśmy skazani na zagładę. Smutne, ale prawdziwe i hipergamia jest okrutna i tym bardziej naukowo udowodnione, że dobre geny=wszystko.
>Jeśli jesteś zajebistym typem z wyglądu, no to wyrwiesz praktycznie wszędzie
>Teraz kobiety są bardziej wymagające. Wiadomo, wzrost i morda, wykształcenie wyższe i dynamiczne życie.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #podrywajzwykopem #zwiazki #takaprawda #blackpill #tinder
Piasqun - Tak jak myslałem, że bez dobrego wzrostu, min od 180 i mordy od 7/10 można ...
  • 9
@Piasqun: Ale Wy jesteście ludzie ograniczeni. Nie jest trudno znaleźć dziewczynę. Nawet Wy normicy, jakbyście się za siebie wzieli i poprawili swoje nudne życia, to jesteście w stanie wyrwać spoko laske. Siłownia, trochę ogłady, wprowadzenie lekkiej wariacji w życie i wszystko staje się łatwiejsze. Sprawdzone info.
@Piasqun: Przez siłownie nabierzesz większej pewności siebie, będziesz się czuł komfortowo we własnym ciele, a przede wszystkim będziesz bardziej atrakcyjny dla kobiet. Myślisz, że mało jest kobiet niższych od Ciebie? Nie - jest ich multum. Nie każda kobieta patrzy na wzrost, często nawet wygląd zewnętrzny jest stawiany na 2,3 planie. Owszem, jest to rzadkość w dzisiejszych czasach, ale takie dziewczyny są. Także nie skreślaj siebie i pomyśl, że są na świecie
@Piasqun: Ile ludzi, tyle przypadków. Ja mam 182-3cm i w sumie nie chciałbym być z dziewczyną 150cm. Takie 165-170 już jest ok, więc to może działa w obie strony. Jeśli dziewczyna sama jest karłowata i nie oferuje niczego specjalnego, a oczekuje przy tym księcia na białym koniu z wypłatą 7k brutto, to wnioski nasuwają się same.