Wpis z mikrobloga

OP usunął wątek a się naklepałem żeby Wam odpisać, dlatego lekko spamuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Pilaf: ponownie, gdzie napisałem że nie może? Wyraziłem jedynie zdumienie że tak szybko przez co przyjąłem wersję z tym że ich związek tak naprawdę zakończył się już x miesięcy wcześniej. Może zresztą jest akurat typem osoby która się szybko z tym uporała i tyle, też możliwe. Wątpię w to głównie dlatego że znam trochę ludzi po takich czy nawet dłuższych związkach i właściwie dla każdego z nich rok od oficjalnego zakończenia to wciąż było mało i to są ludzie z dość szerokiego spektrum, od dynamiczniaków których zna pół miasta po dość mocnych introwertyków poznających jedną nową osobę na rok.

Ja nigdy nie byłam w takiej sytuacji, przyznam szczerze.


@agaja: no ja tu mam trochę więcej doświadczenia + doświadczenia znajomych, ale chętnie poszerzyłbym to o inne jak (może) w tym przypadku, muszę tylko wyczekać komu ze znajomych się teraz rozleci związek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
@xetrov: ciekawe, co by znajomi powiedzieli, gdyby się dowiedzieli, że czekasz na rozpad ich związku :D

U mnie w sumie wokół mało rozstan, wiec ciężko mi dyskutować o końcu związku po takim czasie.
Sama mam staz dziesięcioletni, ale to mój jedyny związek i doświadczeń w takich sytuacjach nie mam i nie chce nigdy mieć...

Jakby co, to daj znać :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@agaja: myślę że mocno by ich to nie zdziwiło, wiedzą że patrzę realistycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po pierwszym pięcioletnim miałem moze z pół roku przerwy gdy zacząłem coś tam zaczynać. Po drugim sześcioletnim ma razie minął ponad rok i wciąż nie mam ochoty.