Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: Nie mówię oczywiście o bezpośrednim przesyle fiatów na binance, tylko plnów z polski do krypto i przesył na binance przy jak najmniejszym generowaniu fees i opłat.
Jest binance jersey z fiatami ale z tego co wiem opłaty na początku byly zabójcze. Nie wiem czy coś zmienili.
@dr_Klotz: A to nie. Na Jersy to były absurdalne, no i mała płynność, mało par. Nie wiem z czym oni wyskoczyli wtedy. Przecież poza nazwą to nie miało nic wspólnego z binance. Tak jakby kolejna gówno giełda wystartowała.
Choć ostatnio chyba zmniejszyli te opłaty, ale nie jestem pewien... Pewnie skumali że na samej nazwie i z wysokimi opłatami daleko nie zajadą, bo chyba na to liczyli.
@dr_Klotz: To jest genialne. Kupuj LTC żeby zapłacić za transfer kilka satoshi mniej, ale zapłać później prowizję za zamianę LTC na BTC lub FIAT, nie mówiąc już o gigantycznej prowizji z Bitomatu.

@HamRadioOp: Ludzie, wy mnie naprawdę #!$%@?. Wbiliście sobie do łbów że są niższe opłaty za transfer LTC a wiesz za ile teraz możesz wysłać BTC? 300-500 satoshi. 500 satoshi to jest... uwaga, werble.... 2,65 centa :D

Czy wy