Wpis z mikrobloga

Dlaczego piszecie niektórzy o Zuzi brzydko, że fe i borderline?Pewnie się dziewczyna założyła, że wplecie kononizm podczas wywiadu no i wplotla. Nieładnie tak kogoś oceniać człowieka po okładce, śmiejecie się z Konona a lekko się z nim utożsamiacie niektórzy widząc po tym zachowaniu nawet nie socjopatycznym, tylko po prostu glupim,niech się ubiera jak chce i niech sobie będzie 'alternatywka', przecież nikogo tym nie krzywdzi jak spaslak Nera.No ale czego tu oczekiwać w sumie, jak 90% tagu ma mniej niż 20 lat
#kononowicz #patostreamy
  • 7
@command: "czemu wyrażacie swoje nieprzyjemne zdanie o kimś na wykopie?!" odc. 21541

Newsflash: upubliczniając swój wizerunek (czy swoją pracę, opinie, cokolwiek) w internecie wystawiasz go na komentarze. Zakładam, że ją mniej bolą te teksty, niż takich obrońców jak Ty.
@BrockLanders: Nie zesraj się nazywając mnie obrońcą, nie obchodzi mnie ze jest dziewczyna bo pewnie myślisz, że dyskutujesz z jakimś stulejem obrońca uciemiezonych. Oczywiście niech sobie komentują co chcą, ja tylko stwierdzam, że muszą być biedni intelektualnie że mają potrzebę na takie komentarze i to płytkie wyrażać nieprzyjemne zdanie o kims bez jakichkolwiek podstaw, no ale wykop to wykop. Nie boli mnie to w żadnym stopniu, po prostu się zirytowałem