Wpis z mikrobloga

@ZaplutyKarzelReakcji: niczego tu niestety nie zmyślono a damski bokser dodatkowo w tym samym programie olejnikowej robił sobie jaja z pożaru mostu łazienkowskiego mówiąc że przecież przemysł łazienkowy na tym nie ucierpiał. Nie wspominając już o pani Kasi Lubnauer która miała odwagę stwierdzić następujące:
Pobierz PeterPolska - @ZaplutyKarzelReakcji: niczego tu niestety nie zmyślono a damski bokser...
źródło: comment_1MOtZyvNnT8VMMYXTPgCcCwFI7SgqHea.jpg
@_komentator_: jedynie Kapeli się zgadza. Dwóch pozostałych to odpowiedz na urojenia prawactwa o symbolice tego pożaru. Cytat TVN z relacji na żywo jest umieszczony w takim otoczenia i ma sprawiać wrażenie, ze TVN bagatelizował i kpił z pożaru.

Ja wiem, ze prostym umysłom ciężko zrozumieć jak działa manipulacja. Ale to dlatego ciagle oglądasz TVPiS i wchodzisz na pisowskie tuby propagandowe
Zestawia się wypowiedz błazna


@ZaplutyKarzelReakcji: no ale ktoś tego błazna na wizję zaprosił, ktoś go o to zapytał, przecież nad tym co jest emitowane czuwają ludzie. Stacja bierze za to odpowiedzialność.

kpią z urojeń prawactwa


@ZaplutyKarzelReakcji:
1. Prawactwo to termin wymyślony przez was, lewaków i nie występuje w słowniku
2. kpią z jakich urojeń? Że katedra się spaliła?
@BezSpodni: wypowiedź Biedronia wyciągnięta z kontekstu. Tutaj całość:

Niektórzy stwierdzali m.in., iż jest to symbol „upadku chrześcijaństwa”. – Kilka lat temu palił się Most Łazienkowski. Czy to jest symbol upadającego przemysłu łazienkowego? – pytał polityk.

– Kilka lat temu palił się Most Łazienkowski. Czy to oznacza, że płonący Most Łazienkowski jest symbolem upadającego przemysłu łazienkowego? To jest głupie. Paliła się największa świątynia muzułmańska w Jerozolimie. Tego samego dnia, w tym samym
no ale ktoś tego błazna na wizję zaprosił, ktoś go o to zapytał, przecież nad tym co jest emitowane czuwają ludzie. Stacja bierze za to odpowiedzialność.


@_komentator_: no jeśli twoim zdaniem Jasia Kapelę można nazwać "ekspertem TVNu", bo go czasem zapraszają, to równie dobrze można tak nazwać np. Janusza Korwina-Mikke albo dowolnego posła PiSu. Przecież ich też TVN zaprasza!
była wypowiedź czy nie? Manipulacja jest wtedy, gdy podajesz nieprawdziwe informacje, tu wszystko się zgadza.


@_komentator_: Marian Kowalski powiedział kiedyś coś takiego:

Zawsze byłem, jestem, i będę pedałem!

https://youtu.be/EtqsWhHpZog?t=54

Teraz powiedz mi proszę, na czym polega manipulacja. Potem zastosuj to samo działanie do wypowiedzi Biedronia. Wierzę w Ciebie, że to potrafisz.