Wpis z mikrobloga

@Del już wyjaśniam. W moim przypadku ww. Wranglery są zajebiście wygodne. W użytkowaniu bardziej przypominają dresy niż wszelakie levisy. No, ale niektórzy warszawiacy klasyfikują mnie w nich jako menel. Trochę to smutne że nie mogę nosić tego co chcę bo zaraz pojawia się presja ze strony przypadkowych przechodniów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@siwy92: po pierwsze i w sumie najważniejsze - jeśli "92" to od roku urodzenia to powinieneś wiedzieć, że wszyscy mają gdzieś, że twoje spodnie prasował papież Franciszek czy też, że niebieski barwnik do jeansów pochodzi z ekologicznej uprawy.

Jeśli wyglądasz jak menel w koszulce od Armaniego to ludzie będą cię brali za menela i tyle. A #!$%@? w stylu "noszę ubrania za X złotych więc ludzie nie powinni mnie brać za
@angor86 wiadomo, ale mój POV to żal że ludzie na polskim podwórku szczególnie starsze pokolenia tak bardzo oceniają po innych według stanu zasobności ich portfela. Na "zachodzie" tak mocno tego nie widać, w US gdzie łatwo o kredyt konsumencki prawie w ogóle.