Wpis z mikrobloga

@Alekzg: jak widzę ots na którym za pacc chcą złotówki to kisnę ze śmiechu
Jestem wróżbitą: Pierwsza afera 26.05, zamknięcie serwera 1.06 i druga edycja 1.07 żeby znowu wyciągnąć ile się da na paccu ? (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MrFen stary to jest mój pierwszy serwer. 3-4 zł za tydzień pacca to nie tak dużo myślę. Biorąc pod uwagę że na start jest 7 dni. Chciałbym żeby się choć zwróciło za vpsa. A czy wejdzie 10 czy 50osob to nie wiem nawet. Nie licze na zysk
  • Odpowiedz
@Alekzg: nie mam konta więc nie wiem co jest w sms shopie ale myślę że jakbyś zrobił free dostęp to większa ilość osób się skusi na granie.
Jeżeli będzie więcej osób to oznacza więcej potencjalnych kupców. Nic tylko wrzucić do shopu mounty, ozdoby do domku, bonusy, blessy, stamina remowery (itd) i liczyć na głupotę innych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MrFen w shopie nic takiego nie ma. Zapraszam do założenia nawet fake konta tylko żeby zerknąć. Tutaj pacc daje tylko i wyłącznie możliwość sprzedaży itemkow dla djina i rashida, expa 20% więcej i możliwość kupienia promocji, domku. Wszystkie czary nawet te z pacc, pływanie po wyspach są dla darmowego konta.
  • Odpowiedz
@Alekzg: Dobrze Ci ktoś napisał na torgu, że termin trochę z dupy. Wiadomo święta, majówka i dużo graczy będzie grało ale imo jeszcze więcej skorzysta z czasu wolnego i nie będzie siedziało przed kompem
  • Odpowiedz