Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że się ostatnio połamałem i mam za dużo czasu - zaczynam wyzwanie.
Codziennie będę wrzucał pod tagiem #100dniwszystkieswiaty jedną kapelę z mojego muzycznego archiwum, która wg. mnie zasługuje na takie wyróżnienie. Może komuś wpadnie coś w ucho, a ja będę miał zajęcie do czasu aż zdejmą mi gips XD

1/100
Na początek porcja "świeżej krwi" z baskijskiej miejscowości Cestoa.
Nazywają się RODEO i grają razem od roku 2014.
Na początki ich głównym zajęciem na próbach było ćwiczenie utworów formacji Kyuss, lecz kiedy podczas pierwszego koncertu przed żywą publicznością zauważyli, że to co prezentują spotyka się z aprobatą zebranych, postanawiają zacząć tworzyć własny materiał.
Jeszcze w tym samym roku ukazuje się ich pierwsze demo, a w styczniu 2017 premierę ma pierwsza pełnoprawna płyta długogrająca, biorca swoją nazwę od nazwy składu.
Niemal dwa lata po debiucie wracają z kolejnym, wypchanym baskijskim stonerem, albumem zatytuowanym DILMUN.

#muzyka #rock #nudzimisie #stonerrock #stoner

Nazwa zaczerpnięta oczywiście z tagu nawiązującego do mojego podcast. Zainteresowanych większą dawką muzyki zapraszam do obserwowania #wszystkieswiaty.
Dzięki za uwagę i do usłyszenia jutro... Chyba ( ͡ ͜ʖ ͡)
k.....a - Z racji tego, że się ostatnio połamałem i mam za dużo czasu - zaczynam wyzw...