Wpis z mikrobloga

I misji humanitarnej jednej Pani strajkujacej w kraju trzeciego swiata o której tvp sami robili materiał, ktora ewaluowała w wakacje balangowiczki za pieniądze podatników ;)


@shitty_support:

Na szczęście masa ludzi ogromnie wspiera mnie i moje działania w ramach protestu. Informacje,które podały TVP1 i TVP Info, to stek kłamstw. Chodzi o materiały, w których zarzucano Pikulskiej, że bierze udział w proteście rezydentów i walczy o podwyżki, a jeździ na luksusowe wakacje
źródło: comment_iiLQK4zod5wUkzw3aUS2n1fDl3GuoLwM.jpg
@Thon powiem Ci, że bardzo mnie nagonka na tę lekarkę ruszyła. Laska jedzie pomagać najbiedniejszym, narażając swoje zdrowie i życie, a zostaje zmieszana z gównem w państwowej TV i gazetach na zlecenie polityków. Tylko dlatego, że odważyła się zastrajkować.

Nie wiem jak ludzie odpowiedzialni za to a) nadal pracują b) nie mają za coś takiego wyroków c) mogą na siebie patrzeć w lustrze. Ta władza nie cofnie się przed niczym żeby osiągnąć
powiem Ci, że bardzo mnie nagonka na tę lekarkę ruszyła. Laska jedzie pomagać najbiedniejszym, narażając swoje zdrowie i życie, a zostaje zmieszana z gównem w państwowej TV i gazetach na zlecenie polityków. Tylko dlatego, że odważyła się zastrajkować.


@shitty_support:

W „Studiu Polska” w TVP Info współprowadząca Magdalena Ogórek stwierdziła, że widziała, jak dwójka protestujących lekarzy rezydentów pili kawę latte w kawiarni. Miał to być argument podważający wiarygodność strajku.

https://www.wykop.pl/link/3979263/w-tvp-info-magdalena-ogorek-wytknela-protestujacym-lekarzom-latte-w-kawiarni/
@Thon: To ja tylko dodam od siebie, że skoro nauczyciel pracuje jedynie 18h, to p. Ziemiec bije tu wszystkich na głowę, bo zarabia te 33 tysiaki za mniej niż 1h prowadzania Teleexpressu w tygodniu.
Podobnież Kaczyński lubi jej dzienikarstwo gdzieś tak czytałem.


@Tarafas240:

Gdy jest mowa o opozycji, często pokazywanymi emocjami są dezaprobata, pogarda lub awersja. Analizując nagrania, łatwo zaobserwować, że największą sympatią obdarzany jest Jarosław Kaczyński. Jej głos staje się cieplejszy i bardziej miękki, a pytania zadawane są z uśmiechem. Nawet oczy pozostają uśmiechnięte przez większość wywiadu. Emocje, które jej towarzyszą, wskazują na głęboki podziw i szacunek, wręcz próbę obrony prezesa przed negatywnymi opiniami,
źródło: comment_wVeGC6o5Nk48UF0E2NjhjMPYN4wkCfpB.jpg