Wpis z mikrobloga

#rust
Czemu jak ktoś szuka kogoś innego do grania pisze ile ma setek godzin, czy ta gra ma aż tak wysoki próg wejścia/tak dużo nauki zanim staniemy się akceptowalnie dobrzy dla wyjadaczy? Grę dopiero kopiłem, jeszcze nie grałem, bo mam kilka innych do sprawdzenia(między innymi ARK ( ͡° ͜ʖ ͡°)) przeraża mnie jak widzę ogłoszenia 800h, nawet idące w 1k wzwyż, o co chodzi.
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guest: wiem ile ma lat bo grałem jeszcze w poprzednia wersję. Po prostu zastanawiam się jak można spędzić 1000 czy 2000h w tej grze jak tam nie ma co tyle robić.
@000loki: w csie robisz w kółko to samo a ludzie mają po kilka tysięcy godzin, w ruście jest do roboty znacznie więcej + sporo z tego to afk gdy craftujesz albo czekasz aż coś się przetopi w piecach
@guest: o jak jesteś to zapytam, kiedyś jak się zastanawiałem, czy kupić gry oglądałem YT i tam ktoś radził by drzwi do bazy budować w takim specjalnym ustawieniu, jakoś tak pod kątem, by Ci się nikt nie władował jak jesteś w środku i zostawisz otwarte, tak były pod kątem, że mimo że otwarte, to z zewnątrz wejść nie można, jakie jest słowo klucz dla tej techniki budowania, bo zapomniałem? I czy
Tez nie rozumiem tego progu godzinowego xD Sam czasami zjadam graczy mających 3000+ godzin a sam mam 300 xD jeżeli chciałbyś kiedyś pograć od czasu do czasu bez spiny i większego rage'u to zapraszam :D