Wpis z mikrobloga

Powiem szczerze, że jestem pełen podziwu dla autystów z 4 i 8chan. Jak to trzeba umieć tworzyć takie rzeczy jak pepe, clown World, its ok to be White, zrobić z powszechnie używanego symbolu OK znak "rasistowski"
Jak oni potrafią wodzić za nos te lewackie muły i praktycznie nie robiąc nic nakręcają ich do tego stopnia że oni wyją i plują pianą jak zobaczą poster, że "spoko jest być białym"
Dzięki temu widzę przynajmniej że jeszcze ktoś trzeźwo myśli i patrzy na rzeczywistość.
#4chan #codzienneokay #bekazlewactwa
  • 67
@dire: ale przeczytałeś ten artykuł? Bo właśnie opisuje jak skrajna prawica wykorzystuje takie neutralne slogany by zagarniać sobie poparcie. Warto wziąć pod uwagę fakt że ten trolling jest celowany w mieszkańców stanów zjednoczonych, gdzie rasizm i segregacja rasowa zakończyła się stosunkowo niedawno. (A rasizm nadal przejawia się w różnych miejscach)
Nie jestem zwolennikiem nadmiernego tzw social justice, ale echo segregacji nadal w USA rozbrzmiewa.
@maciejze: Jaok był propsowany przez wielu, dopóki nie pokusił się na posadę w TVPiS i zaczął manipulować na korzyść partii rządzącej.

@mitchumi: jak dla mnie gros tych kalek z 4chana nie ma zupełnie pokrycia w Polsce, gdzie u nas jedynie kwestia LGBT jest obecna w mainstreamie. Poza tym to wojna na memy na imageboardach. Jak ktoś tym jara się, a o zgrozo wyciąga z tego dalej idące konsekwencje, zostawił swojego
@maciejze: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jaok-mikolaj-janusz-protest-przed-siedziba-tvp-info-tvp-nie-wyslala-go-tai-nagrywal-dla-pyta-pl

Słynna afera z Ogórek. Naganne zachowanie KODu, ale TVPiS zrobiło sobie paliwo na tydzień z tego wydarzenia (dosłownie puszczali ten sam materiał przez tydzień). Jaok wcześniej wszedł w tłum i prowokował, włącznie z zabieraniem megafonu i mówił jak to są opłacani przez Sorosa. Potem na wizji mówił (podpisany jako dziennikarz), że tylko chciał wejść do budynku xD
@mitchumi W dobie informacji, milionów użytkowników internetu, jakieś nerdy bez życia poza tymże miejscem są wielce podjarani że jakaś osoba czy kilkanaście osób da się im striggerować. Statystyka, mówi to coś panu, panie Boczek?
@4kroki: bardziej #!$%@? są lewaccy śmieci, niszczący życie niewinnemu człowiekowi, bo użył znaku, którego przez trzydzieści lat swojego nic nie wartego życia nigdy nie kojarzyli z rasizmem, ani nie widzieli w takim kontekscie do czasu akcji spierdzielin z 4chana #!$%@? lewel metrohoplita przemyski.
Już nie wspomnę o feministkach odrzucających ideę równouprawnienia gdy dzięki 4chanowi Clintary Hillton "ogłosiła" równouprawnienie przy poborze do wojska.
@appylan: proszę pana (lub pani, nie sprawdziłem paska), wszelkie ideolo czy postulaty czy poglądy są żywe w Polsce wśród lewactwa i (sporej części) feministek, bo te intelektualne kaleki to tylko kalki z USA nieudolnie próbujący przeszczepić ten syf na nasz grunt (kultura gwałtu, pis jako alt-right, krytyka niektórych cech kobiet jako incele albo redpill, gender gap, vagina tax) wzbogacona jedynie lokalnym folklorem (tj. chwalenie szowinistów za rasistowskie hasło o wysysaniu jakiejś