Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupnem taniego auta, najlepiej do 3k dla różowej. Co do wymagań to tylko aby miało lpg, ewentualnie klima lub szyberdach. Auto na krótkie trasy. Nie chciałbym go sprzedać po kilku miechach, a raczej aby służyło na dłużej, więc nie może być łatwo biodegradowalne ( ͡º ͜ʖ͡º) Myślałem nad Audi 80, ale dla dziewczyny raczej za duże. Golf 3? może jakieś inne propozycje?
#samochody #motoryzacja
  • 8
  • Odpowiedz
@mmarekkk: mam złe doświadczenie z oplem, jak dla mnie corsa za bardzo gnije.
@joks: wiem, że nie należy wybrzydzać, ale jak dla mnie to auto to nieporozumienie ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale z braku laku będzie na uwadze.
@RoyKeane: Ibiza to chyba najlepsza propozycja, będę się rozglądał.
  • Odpowiedz
@Nikic21 To nie wiem, co wy tam kupujecie XD Mam w rodzinie 3 ople, Corsą C z 2006 roku śmiga moja różowa, oprócz części eksploatacyjnych przez 5 lat nie ruszane nic, rudej brak. 2 kolejne Ople to Insignie, jedna z 2015 2.0 CDTI, druga 2017 OPC, też nic oprócz tego, co się wymienia w każdym aucie ;) IMO jak dbasz, tak masz, ale przekonywać na siłe nie zamierzam :)
  • Odpowiedz
@mmarekkk: 2 opla praktycznie nowe to nie ma o czym mówić xD mieliśmy corse c z 2001r. i wzięło próg z jednej strony plus drzwi i lekko bagażnik. Zresztą C to nawet w tej cenie nie kupie, a jeśli już to z 3-cylindrowym gównie. A b to chyba wszystkie już pogniły ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Nikic21 Tesciu ma Corse b i fakt trochę gnije, ale to chyba 96 czy 97 rok i kupił ja za kilka stowek na dojazdy do roboty i wozenie jakichś swoich śmieci XD Mechanicznie za to nic w niej nie robił, a jeździ nią już chyba z 2 lata. Za 3k ogarniesz C z 1.2 silnikiem. 1.0 to fakt nieporozumienie, ale 1.2 się sprawuje świetnie do auta tego pokoju :)
  • Odpowiedz