Wpis z mikrobloga

Historia mema CLOWN WORLD na wykopie:

1. Prawaki kopiują z zachodu nowego mema Clown World
2. Mem nikogo nie śmieszy, bo kompletnie nie pasuje do polskich realiów
3. Prawaki spamują HONK HONK pod wszystkimi wpisami neuropków
4. Zirytowane neuropki twierdzą, że to idiotyczne i tylko obrazuje syndrom oblężonej twierdzy polskiego prawactwa
5. "haha boli was dupa xDD jakby nie bolała to byście o tym nie pisali xDDD"

#bekazprawakow #neuropa #honkhonk #clownworld
  • 65
jaka bzdura xD


@animelover_97: no niestety nie... lewicy się wydaje, że państwo posiada swoje pieniądze,(lewica najwyraźniej żyje jeszcze XVIII wiekiem) co jest dopiero bzdurą. Tak więc państwo nie posiada swoich pieniędzy, tylko bierze je w "dzierżawę" od podatnika i jeśli zamierza dać ulgi, to komuś do sakwy zajrzeć musi. No i znów Hitler nie byłby zadowolony z takiego stwierdzenia! rasa aryjska miała pracować na 1000 letnią Rzeszę! ah ten ultra prawicowy
2. Mem nikogo nie śmieszy, bo kompletnie nie pasuje do polskich realiów


@Clefairy: badania oparte na Tobie, uchusorosa i ziemniaku? Bo to wy piszecie jak bardzo ten mem nikogo nie śmieszy, a jednak jakieś plusy zbiera i #mniesmieszy
Tacy ideologowie jak Ty Pratchetta nie ruszają, a szkoda

Ludzi po stronie ludu i tak zawsze w końcu czekało rozczarowanie. Odkryli, że lud na ogół nie przejawia wdzięczności, nie docenia, nie jest postępowy
@gangsteris: jakiej lewicy? tak się wydaje tylko populistom np z PiSu. lewica doskonale zdaję sobie z tego sprawę, dlatego większość lewicy postuluje np progresję podatkową. dzięki temu można "wspierać" najbiedniejszych ludzi bez zadłużenia państwa.

nie zrozum mnie źle, nie popieram rozdawnictwa. uważam że państwo powinno prowadzić taką politykę aby każdy pracujący mógł żyć na przyzwoitym poziomie ze swojej pensji. ja proponuję obniżenie opodatkowania pracy oraz zwiększenie najniższej krajowej (oczywiście adekwatnie do
nie zrozum mnie źle, nie popieram rozdawnictwa. uważam że państwo powinno prowadzić taką politykę aby każdy pracujący mógł żyć na przyzwoitym poziomie ze swojej pensji. ja proponuję obniżenie opodatkowania pracy oraz zwiększenie najniższej krajowej (oczywiście adekwatnie do rozwoju gospodarki)


@animelover_97: jestem prawakiem i zdaje sobie sprawę, że jakiś rodzaj rozdawnictwa być musi, wiem że nie wszyscy rodzą sie czempionami biznesu. Jednak opodatkowanie pracy jest najbardziej nieefektywnym i złodziejskim podatkiem! państwo za
2. Mem nikogo nie śmieszy, bo kompletnie nie pasuje do polskich realiów


@Clefairy: Nie rozumiem dlaczego nie pasuje do polskich realiów. To Polska jest jakoś zawieszona w przestrzeni? Wszystko po jakimś czasie dociera do Polski. Pod znaleziskiem z facetem identyfikującym się jako pies, czy feministkami narzekającymi na fatfobię nie można już skrytykować tych osób lub wysłać do psychologa specjalisty- bo to jest uważane za normę, a każda forma krytyki jest -fobią.