Wpis z mikrobloga

Jestem obecnie w wieku, w którym moi rodzice mnie spłodzili, większość moich znajomych jest/była w związkach, część jest zaręczona, a niektórzy mają już nawet dziecko. A ja XD? Nawet nie miałem dziewczyny, a seks to sobie mogę co najwyżej kupić. Ja #!$%@?ę, co za #!$%@? uczucie, jakbym miał mentalnie 14 lat, albo był jakiś upośledzony

#przegryw #tfwnogf
  • 18
@ailurophile: chcesz mi powiedzieć, że spłodzenie gowniaka nie mając pracy, mieszkania i żadnego majątku, a potem branie ślubu na szybko przed moimi narodzinami, bo "co ludzie powiedzą" było zamierzonym działaniem? XD w jakim ty świecie żyjesz? Sam mam 21 lat i nawet jakbym miał dziewczynę, którą bym bardzo kochał i chciał mieć z nią dziecko to wiem, że nie jest to odpowiedni na to moment. A to że ty wierzysz swoim,
@Gringo44: jak nie przegrywy to może po prostu nie chcą, to też się często zdarza mając pasje i znajomych, ale rozszerzenie się zjawiska przegrywu w społeczeństwie to jest oczywiście wina pokolenia Tindera i Instagrama, w którym dziewczyny mogą mieć każdego jednym kliknięciem w ekran, ale wśród facetów to już tak nie działa