Wpis z mikrobloga

świetny macie gust filmowy


@Nuker: raczej zwykłem doceniać filmy i seriale które nie maskują nieudolnie braku kompetencji przerywaniem dialogów w najważniejszych momentach 10 razy na odcinek, to nie jest dobra rezyseria i dialogi, #!$%@?ło cie chyba na mozg XD
@ActiveekHere: Odcinek był świetnie napisany i wyreżyserowany, sceny wybrzmiewały wystarczająco, były dobrze napisane, emocjonalne w dobrym klimacie. A teraz czekaj na swoje avengersy i się jaraj 3 godzinną tępą sieczką.
@Nuker: mało wymagający z ciebie widz jeżeli takie #!$%@? całkowicie cie zadowala, a implikowanie, że jaram się avengersami bo narzekam na gównianą reżyserie got i robienie z siebie nadczłowieka tylko dlatego że #!$%@? reżyseria cię zadowala to jakiś kabaret
@ActiveekHere: Owszem uważam że dawno nie było tak dobrego odcinka GRY O TRON jeżeli chodzi o character-driven, było trochę dobrych odcinków w 5,6,7 sezonach, głównie tylko tych skupionych na akcji, Hardhome, Battle of the Bastards, Spoil of War, czy też odcinka chyba jedynego który był świetnym miksem postaci i akcji czyli "The Winds of Winter". Ale pokaż mi jakikolwiek odcinek z 5,6,7 sezonu, który by się skupił tak mocno na relacjach
@Nuker: 6 i 7 sezon były najgorszymy sezonami, gra o tron jest spłycana i upraszczana na dodatek jest coraz bardziej cukierkowo żeby zadowolić masy idiotów oglądające serial. Dawno nie wydarzyło się nic szczególnego dlatego takie ochłapy cię zadowalają
@ActiveekHere: Ten odcinek nie był upraszczany w żaden sposób, postaraj się oceniać obiektywnie każdy odcinek osobno, a nie leć jak owca internetowa twierdząc że wszystko po 4 sezonie było słabe, otóż nie, ten odcinek był świetny. Akurat sobie obejrzałem przed 8 sezonem wszystkie sezony od nowa, i ten S08E02 wrócił klimatem do pierwszego, drugiego sezonu.
@ActiveekHere: Dostaniesz pewnie mięso w przyszłych odcinkach, reszta odcinków już napisana przez "showrunnerów" i są znacznie dłuższe. Brian Cogman, który napisał drugi odcinek, widać było że jest fanem i czuje klimat tego świata. Pierwszy odcinek napisany przez Dave Hilla, mi ogólnie poszedł, ale sporo scen było według mnie kiepsko napisanych i zagranych.
@Nuker: nie chodzi o mięso, poza momentem kiedy Sam rozmawiał z Jonem i był ogromny ładunek emocjonalny obu bohaterów a szczególnie dobrą robotę zrobił Sam, to wszystkie sceny które powinny miażdzyć dupe są takie sobie, jeszcze wielu się zachwyca momentem mianowania Brienne na rycerza. Poza tym to słabo.
@ActiveekHere: A mnie się ta scena z Jonem i Branem średnio podobała, większość scen z drugiego odcinka było lepszych według mnie, znacznie bardziej naturalnych, lepiej napisanych, wyreżyserowanych i zagranych