Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nvmm: mam pe dwajsia pro i jest niezły #!$%@?, wcześniej miałem pierwszego pixela, narzeczona kazała go zostawić bo super aparat, ale jak się dorwała do #!$%@? to mi oddać nie chciała
@widmo82 idz do sklepu xiaomi autoryzowanego, wejdz w pobrane i gotowe. Jeszcze te oszukane dodane skanowanie apek po pobraniu tylko po to aby bylo gdzie dac reklamy. Telefpny mam kupowane w mi store.
@tmtmp3 nie bylo to na rynek chiński.
Poczytaj skad biorą szybki/ekran, i te baterie co albo wybuchną albo po roku tracą się o 40%
@tmtmp3 gdy wchodzi sie w pobrane sa reklamy nie w pobieranych, a w zakładce juz pobranych plików i miedzy nimi występuje okienko z reklamą. Bez problemu w sklepie weszłam do tej zakładki z tym że była możliwość ich wyłączenia tam gdy wybrało się ich ustawienia. Natomiast po którejś tam aktualizacji (nie wiem ile ich bylo od czasu jak nie używam xiaomi) weszła opcja skanowania każdej apki pobranej na androida no i w
@zmasowanyatak pierwszy to był redmi note 4, potem mi a1 i dodatkowo mi6 ktory mam do dzisiaj jako telefon dodatkowy. We wszystkich żywotność baterii mocno spadła nawet w mi6, ktory służył do dzwonienia w sprawach pracy. Sytuacja ta sama np wszystko ok dopóki bateria nie spadnie do ok 30% poniżej tego, bateria spada w oczach.
W mi a1 zrobiło się coś... Nawet sama nie wiem wyłączył sie na wakacjach przy probie włączenia
@MajaGraja: xiaomi poprawiło się jeżeli chodzi o jakość wykonania i oprogramowanie począwszy od Mi8. Xiaomi to drugi huawei, zaczynał od taniego elektroszrotu aby dojść do pułapu highendowych urządzeń konkurujących z najlepszymi. I teraz właśnie jest na tym pułapie.