•  

.

#srilankaattacks

Dzieci, które przystąpiły do pierwszej Komunii Świętej - zamordowane wczoraj przez zamachowca - samobójcę...

Widok przerażający. #swiat #zamach #dzieci #komunia #srilanka #terroryzm

źródło: 1556020513077.jpg 18+

•  

@Raffael: stól mo..e podła kreaturo

+: xEwald, p.......t +9 innych
    •  

@runnerrunner to zdjęcie mówi więcej niż 1000 słów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

+: xEwald, p.......t +1 inny
    •  

@runnerrunner to jest straszne. Ludzie obchodzili zwykłe święta wielkanocne jak każde inne. Dodatkowo komunia, wszyscy radośni i weseli. Czekali pewnie na jakiś obiad rodzinny i się nigdy nie doczekali. Co więcej przeraża mnie to jak cicho i bez echa po tym wydarzeniu :(

•  

@runnerrunner: mnie nie rusza, czy to już ten mistyczny chłód?

•  

@Raffael: gnoju, można śmiać się tylko z ofiar we Francji czy tam innych gej-klubach, a nie z katolików :< xD.

•  

takie życie
      aha, czyli wszystko w normie
      @NGXZ:

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@runnerrunner wstrząsające... Az głupio dać plusa

•  

@runnerrunner: Te zamach koło chuja mi latały, ale to zdjęcie zaszokowało jak skurczesyn (╯︵╰,)

•  

Tymczasem w Europie te potwory traktuje się jak zbłąkane owieczki i święte krowy.

+: baisemoi, p.......t +2 innych
    •  
      p.......t

+1

@runnerrunner: Takich obrazków będzie niestety więcej. Chcesz pokoju? Gotuj się do wojny. Poniżej film instruktażowy, jak można mieszkać w środku ula i nie dać się użądlić pszczole.

źródło: youtube.com

•  

Muslimy rozjebali się w odwecie za Christchurch w którym zamachów dokonał koleś niebędący nawet osobą wierzącą a co dopiero katolikiem, dodatkowo koleś, pamiętam z jakiegoś zdjęcia, był maniakiem bogów nordyckich i słowiańskich bo miał porysowane gdziestam swarożyce itp

A ci się wpierdalają w kościoły, kurwa nie mogę z tego debilizmu, odwetowy zamach na zamach ateisty - kościół kurwa

Niestety domyślam się że cywilizacja tzw. zachodnia nic z tego nie wyniesie i nijak nie zareaguje tak jak to ma miejsce w copółrocznych zamachach we Francji czy Belgii. Za pół roku usłyszymy że znowu gdzieś się ktoś rozjebał tyle że tym razem np w Rouen i znowu policja miała go na jednej z setek list z niebezpiecznymi typami i jeżeli zdarzy się (tak przypadkiem, bo może też nie) że będzie to atak z pobudek religijnych to założę się że nie będzie to katolik protestant czy buddysta.

Postęp który w ostatnich stu latach zafundowała nam ludzkość okazuje się zbyt szybki dla pewnej grupy zaślepionych spierdolin - dodatkowo tak się złożyło że pod pewnymi osranymi pustyniami leżą ogromne złoża drogiego surowca którym to handel zapewnił potężne fundusze ludziom tam mieszkającym a co za tym idzie też organizacjom zrzeszajacym wynaturzonych zjebów pod szyldem pewnej religii. Globalizacja (w domyśle "pozwolenie" tym miernotom na to by korzystali z rzeczy stworzonych przez ludzkość - głupi przykład karabin) , postęp sam w sobie, ropa w tym miejscu (serio jej nie mogło zrespić gdzie indziej?) i politpoprawność doprowadzają pośrednio mniej lub bardziej do bestialskich aktów przemocy

Tylko ludzi szkoda

•  

@FishyGuy: Jak bez echa, o czym ty mówisz chłopie. Zamach jest w zasadzie nadal pierwszych stronach gazet i głównym tematem dnia w wiadomościach a wy twierdzicie że bez echa. Czego jeszcze się oczekuje?

•  

@malibu99: Gościu jakbys wiedział cokolwiek o islamie to byś wiedział że dla radykałów ateista i chrześcijanin to praktycznie to samo, to był odwet za atak tzw. zachodu/niewiernego na społeczność muzułmańską. Dla Polaka muslim to arab, chociaż arabowie to tylko ok. 1/5 wszystkich muzułmanów. Tym bardziej radykał islamski ma w dupie czy wierzysz w jezuska, swarożyca czy makaron - dla niego jesteś diabłem.

•  

@malibu99: oczekujesz, że cywilizacja zachodnią przestanie się laicyzować? Cywilizacja zachodnia to wciąż świat w którym dominuje chrześcijaństwo, świat w którym oddziela się wiele rzeczy od kościoła, ale nadal pozostaje on ważnym aspektem życia Skandynawów czy Francuzów. Co więcej, zamachy szokują tak samo ciebie jak i te zła cywilizację zachodnią.

Poprawność polityczna to zwyczajny mniej obraźliwy język, gdzie nie napiszesz czarnuch czy białas, bo słowa te są określone z góry jako negatywne. Nasz świat nie jest wcale taki zły, bo postęp nie jest zły.

Europejscy przywódcy byli i może nadal są ślepi na pewne problemy, ale można jednocześnie z nimi walczyć, a jednocześnie też nie robić kroku wstecz. Błędów popełniono mnóstwo, ale zdaje się nadciąga moment krytyczny, w którym chyba raczej musimy złapać balans, niż przechylać szale na stronę nietolerancji, ksenofobii i fanatyzmu. Bo pewne środowiska zdają się na to liczyć, a to będzie droga w tę samą stronę co obecnie

•  

@Underpeople no napewno mniej się mówi wsrod ludzi(społeczeństwa) i na wykopie aniżeli np po zamachu na Nowej Zelandi czy nawet pożarze w Notre Dame

•  
      k........e

0

@runnerrunner: W niebie będzie im lepiej, przecież po to się żyje żeby umrzeć, ehh Biblii nie czytacie..

•  

@Koczkozaur spokojnie stary ja o tym dobrze wiem poza tym sam jestem ateistą tylko coś mnie rozjebało w środku jak zobaczyłem to zdjęcie i musiałem "pobuldupić"

@Wink co ten balans dokładniej oznacza i jak go osiągnąć. Moim takim niespełnionym nigdy marzeniem jest świat bez religii, bez islamu też by było spoko ale wolałbym cały świat bez religii, pomniki czy architekturę przodków zachować jak najbardziej ale czymś zajebistym byłoby gdyby każdy człowiek obudził się jutro mając zabobony gdzieś, niedoczekanie moje.
      Co ty widzisz tak mniej więcej pod tym słowem balans jeśli mogę wiedzieć, zamachowców raczej nie oduczysz się zamachiwania więc co teraz.

Co do tej politpoprawności to nie do końca się zgodzę, sam znasz przykład jaki tu przytoczę a mianowicie sylwester w Kolonii kilka lat temu i próby tuszowania tych sytuacji, odpowiada za to właśnie poprawność polityczna. Ja nikogo od jebanych czarnych nie wyzywam a na pewno nie określę się jako osoba poprawna politycznie.

•  

@Raffael: jak tam? Wykrobałeś już drugiego dzieciaka swojej ex dziewczyny czy nie?

•  

@runnerrunner: to są satanistyczne zamachy dla Baala. Ma być ofiarowanie ludzi, a szczególnie dzieci. Od 19 kwietnia do 1 maja - gdzie ma być główne święto satanistyczne tzw. Mayday.

•  

•  

@malibu99: Bo poprawność polityczna też wymaga pewnej korekty, niczego nie tuszować, a jednocześnie jednak walczyć z atakowaniem mniejszości, nawet głupie nazywanie kogoś tak jak sobie nie życzy można przecież swobodnie zaakceptować, ot choćby to głupie "nyga". Wiele jest nadużyć ze strony różnych środowisk, ale wydaje mi się, że my wciąż uczymy się świata. Dostajemy po mordzie za błędy, w końcu zrozumiemy wszyscy, że błędy rzeczywiście występują i wreszcie przestaniemy je popełniać. A żadne apokaliptyczne wizję Europy pod znakiem półksiężyca się nie spełnią.

A balans... To na pewno nie przyjmowanie ludzi tak ochoczo i patrzenie na pewne grupy tak bezkrytycznie. Ale i nie piętnowanie całych środowisk i strach względem kogoś, kto zwyczajnie jest inny. To swoboda wyznania i jego braku. Nic odkrywczego, unikanie wszelkich skrajności ale i nie powtarzanie 1:1 tego, co już niegdyś było.

Bo ja mam w głowie niemal utopijną wizję świata, grunt żeby ta utopia gdzieś na horyzoncie była i żeby do niej dążono bezkrwawo xD Wszyscy chyba pragniemy świata wolnego od sporów o aborcję, orientację seksualną, religie, rzeczy które tak bardzo są sprawą jednostki, a nie ogółu który często chciałby o wszystkim decydować. Ktoś mówi o modelu współczesnej kobiety? Ja mówię jebać te modele, chcesz być matką na pełen etat to jesteś, chcesz być korposuką to se bądź, chcesz być zakonnica to nic nie stoi na przeszkodzie. Bez atakowania którejkolwiek z tych ról, bez głosów, że to uwłaczające.

I na tym skończę, bo nie chce skakać z wątku na wątek, a akurat na kiblu siedzę, to automatycznie aż chce się pisać xD

•  

@Hans_Trans:

stól mo..e podła kreaturo

Nie przejmuj się nim, on juz swoje miejsce w piekiełku ma zapewnione.

•  

@malibu99: Sorry kolego nie chcę wyjść na nerwusa. Zgodzę się, że idealnie jakby religie przeszły do historii, ale to jeszcze długo potrwa. Nie cierpię islamu, ale muszę go czasem bronić, bo mieszkam w PL i paradoksalnie obawiam się, że im więcej zamachów gzieś, tym u nas chrześcijanie bardziej się radykalizują. Zamach w kraju który mam w dupie mnie nie boli, nie dotyczy, life is brutal. Strach przed innościami już tak i nie chcę być szykanowany za coś we własnym kraju.

•  

@Atencyjny-Kitku: a co takiego napisał, coś o aborcji może..

•  

Gościu jakbys wiedział cokolwiek o islamie to byś wiedział że dla radykałów ateista i chrześcijanin to praktycznie to samo

@Koczkozaur: Ja pierdolę, pouczasz kogoś o islamie, a sam nie masz o nim zielonego pojęcia pisząc takie bzdury xD Gdybyś je miał to byś wiedział, że dla radykała, ateista to jest zwykły śmieć do zutylizowania, gorszy od psa, który nie ma prawa w ogóle żyć. Walka z "niewiernymi" to walka z ludźmi, którzy wierzą w innego boga. Radykałowie to ludzie żyjący wiarą, więc ateiści, którzy nie mają żadnej wiary, są dla nich nawet nie podludźmi, tylko jakimiś zwierzętami do wybicia. Ateizm jest w niektórych krajach muzułmańskich karany śmiercią i to oficjalnie. Jeszcze te pierdolenie, że

radykał islamski ma w dupie czy wierzysz w jezuska, swarożyca czy makaron - dla niego jesteś diabłem.

kiedy Jezus był jednym z proroków dla muzułmanów. Serio, jak nie masz o czymś jakiegokolwiek pojęcia, to nie pisz wcale, a już na pewno nie wyskakuj z takimi pouczającymi tekstami xD

•  
      j........2

0

@runnerrunner: religia to zło

•  

@runnerrunner: To teraz ładnie odszczekaj informację nieprawdziwą i poinformuj każdego plusującego wpis, że jesteś manipulatorem i nie potrafisz korzystać z jakiejkolwiek wyszukiwarki.
      ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA OFIARY WYPADKU SAMOCHODOWEGO NA SRI LANCE Z 17 KWIETNIA.
      http://www.maddunews.com/2019/04/blog-post_53.html

źródło: youtube.com

•  

@bezbekpol: Gościu uspokój sie troche, wiem, że Jezus jest prorokiem islamu. Jeżeli jesteś chrześcijaninem, ale przedstawicielem okupującego ich ziemie "zachodu" to wcale cię to przed niczym nie chroni, też jesteś do utylizacji. Jakoś nie widziałem żeby sobie brali na cel Dawkinsa albo Hitchensa, natomiast właśnie jakaś grupa radykałów odjebała kilka kościołów. Przynajmniej nie muszę przeklinać jak ty, więc walnij sobie nervosol może. Jak to zrobisz to podaj źródło, a jak nie to nie trudź się nawet.

•  
      a......d

0

@runnerrunner: dla ludzi w tym kraju taki widok to niestety nic niespotykanego, jeśli ktoś zna historię tego kraju dobrze o tym wie. Znajomy był tam w trakcie wojny domowej i to co się działo to naprawdę masakra, nie będę nawet opowiadał bo można sobie znaleźć na wikipedi. Z resztą i my mamy okropną historię ale u nich takie rzeczy działy się stosunkowo niedawno.

•  

@bezbekpol: PS Jeśli piszesz w kontekście kto jest pierwszy do utylizacji w kraju, a kogo tolerują tam na miejscu to sie zgodzę. Masz rację 100%. W kontekście ateista z zachodniego kraju vs chrześcijanin z zachodniego kraju to chyba nie ma znaczącej różnicy, bo nadal korzystasz z instagrama i nadal twoje wojska okupują bliski wscbód więc czapa.

•  

@runnerrunner: A pozabijani 50-letni Janusze to niby lepszy widok? Zabity to zabity

•  

@Koczkozaur: Typie, ale ja jestem spokojny, po prostu rozbraja mnie taka ignorancja i pouczanie innych, kiedy sam wiesz wielkie gowno na dany temat xD to ty się z ryjem rzuciłes na gościa, nie ja, wiec może sam sobie zaaplikuj nervosol. Nie obchodzą mnie twoje pokrętne tłumaczenia tylko fragment, gdzie piszesz, że dla radykała chrześcijanin = ateista, co jest kompletną bzdurą. Nawet dla normalnego muzułmanina, w zachodnim kraju, będziesz po prostu gownem. No ale skąd to możesz wiedzieć, skoro ewidentnie nawet z żadnym o tym nie gadałeś? Dowiedziałbyś się od nich, że ZAWSZE lepiej powiedzieć, że jesteś chrześcijaninem, niż przyznawać się do ateizmu. Jasne, sporo z nich też ma w dupie swoją religię, ale nie mają takiego podejścia jak chrześcijanie do ateizmu. Dla nich ktoś kto w nic nie wierzy, jest o wiele gorszy niż ktoś, kto wierzy w innego boga.

+: Freakz
    •  
      S..........k

+2

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement