Wpis z mikrobloga

Widzę zaczyna się tlić ciekawy skandalik.

Angelika Jarosławska bardzo młoda kobieta, która robi kariere (notka niżej) w marcu była w Sejmie na spotkaniu grupy Trójmorza nagle pojawiła się w okupowanym Krymie na forum ekonomicznym w Jałcie ( organizowanym celowo aby legitymizowac okupację) i oświadczyła, że reprezentuje Polskę.
Na jej Twitterze pełno zdjęc w otoczeniu ważnych ludzi z polityki (nie tylko PL), byla promotorka filmu Dywizjon 303, bywała w TVP, bierze udział w patriotycznych inicjatywach. Chwali się nominacją do otrzymania Pierścienia Stulecia Niepodległości RP za działania w ramach programu ''Polska 3.0 Narodowy Program Gospodarczy RP” (wbrew nazwie chyba nie jest państwowy), i ''kolejnym spotkaniem z Dowódzcą Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych''. Promocja żeglugi śródlądowej. Rajd dla weteranów misji wojskowych. Album o szablach. Jakieś fundacje itp.
Podczas studiów pracowała jako pogodynka w TVP Kraków - 2013-14.

No to teraz pytania - jakim cudem osoba, która jest de facto jedną z twarzy Trójmorza leci na konferencję do Jałty?
Jak mając dwadziescia kilka lat trafiać na łamy biznesowych periodyków i listę FORBESA?

Jej twitter klik

Angelika Jarosławska jest koordynatorem programu Polska 3.0, określonego strategicznym programem Trójmorza. Jest to także największy projekt klastrowy w Europie, w ramach którego powstaje multimodalne Centrum Logistyczne, połączone z portem śródlądowym i Nowym Jedwabnym Szlakiem. Program skupia także projekty zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Jarosławska wspierała także start-up „Migam”, w którym była doradcą zarządu. Został on wyróżniony przez Księcia Williama i Księżną Kate jako start-up zmieniający świat na lepsze. Angelika Jarosławska w 2018 roku została wybrana jedną ze stu Polek XXI wieku na stulecie uzyskania przez Polki prawa głosu. Od 2016 roku jest także ambasadorką przedsiębiorczości kobiet w Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet.


#ukraina #rosja #neuropa #4konserwy #trojmorze
szurszur - Widzę zaczyna się tlić ciekawy skandalik.

Angelika Jarosławska bardzo m...

źródło: comment_5CwiXTFGRCeLqapuLPd5GW4caKtRIYp5.jpg

Pobierz
  • 31
No to teraz pytania - jakim cudem osoba, która jest de facto jedną z twarzy Trójmorza leci na konferencję do Jałty?


@szurszur: Ja nie chcę niuc sugerować, ale na tej konferencji byli także przedstawiciele USA oraz Komisji Europejskiej.
Ja nie chcę niuc sugerować, ale na tej konferencji byli także przedstawiciele USA oraz Komisji Europejskiej.


@dom_perignon: A nic nie wiem. W poprzednich latach Rosjanie sciagali tam polityków, ale takich ''antysystemowych'' i prorosyjskich jak Jacek Wilk a nie oficjalne delegacje. Daj jakiś link to sprawdze.
@dom_perignon: No czyli pisza o delgacjach z innych krajów. A ta sa delegacje w rodzaju ludzie Le Pen itp. a nie oficjalne rzadowe.

Rosjanie udział w Krymie uznają za uznanie jego aneksji przez Rosję dla propagandy opsiująca je tak aby wygladało bardizej oficjalnie.

Przykładowo:

Udział w Forum ma także wziąć Louis Aliot, wiceprezydent Zjednoczenia Narodowego. - Umożliwi nam to omówienie wielu kwestii na Krymie - powiedział Nazarow, dodając, że dyskusja skupi
@szurszur: ona wszędzie bywa na spotkaniach związanych z tym jej programem Polska 3.0. Parę lat temu byłem na prezentacji tego w Krynicy i w Warszawie. Finansują to (póki co) klastry technologiczne i inne dość niejasne dla postronnego obserwatora organizacje biznesowe.

Długi czas łazili i prosili o specustawę dla udrażniania Odry i budowy terminali obok Sosnowca dla Jedwabnego szlaku (przedłużenia LHS) - z tym że to ma się nijak do planów rządu
@Celinka95: Dzięki za tak dokładne informacje. Nie interesując się tym jeszcze to nawet ten program Polska 3.0 odbierałem jako rządowy, bo on był gdzieniegdzie opisywany jako ''narodowy'' i dopiero widząc, że jednak szczegółów brak pomyślałem, że ktoś jakby przyklejał się do bardziej znanych inicjatyw.
@szurszur: Nie wchodząc w szczegóły (których sam nie znam), za całym tym program stoi to: http://klasterip.pl - wszędzie na tych związanych z Polska 3.0 spotkniach pojawia się właśnie A. Jarosławska oraz prezes tego klastra Bogdan Węgrzynek.

Zasadniczo idea bardzo mi się spodobała 2 lata temu - projekt wydawał się przemyślany. Jednak po 2 latach od tamtych spotkań jak widać bagrowanie Odry i przedłużanie LHS-u nie posunęło się nawet o centymetr.