Wpis z mikrobloga

68302 + 155 + 136 = 68593

Eksploracja okolic Siedlec, gmina Kotuń, tam m.in. Reymontówka, Rezerwat Przyrody Stawy Broszkowskie czy klimatyczne ruiny pałacyku i zabudowań dworskich. Dalej sporo terenów i wioseczek wzdłuż Liwca.

Druga trasa główny cel Jeziorka Kałęczyńskie, czyli zbiór kilku mini jeziorek na totalnym zadupiu. Obok dodatkowo 2 rezerwaty przyrody, Moczydło i Turzyniec. Wracając zahaczyłem o kolejne ścieżki wzdłuż Liwca, gdzie trzeba było wykorzystać wczorajszy, najcieplejszy jak dotąd dzień w tym roku i popluskać się trochę w wodzie i zmyć te kilkadziesiąt kilometrów pedałowania w terenie :> Na następne wycieczki tego typu, trzeba będzie wrzucić kąpielówki do podsiodłówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik #100km (18, 19)
SnikerS89 - 68302 + 155 + 136 = 68593

Eksploracja okolic Siedlec, gmina Kotuń, tam...

źródło: comment_0amDRKJLy1MPgxRHMJqtIRWDY6vXh7WD.jpg

Pobierz
  • 16
@andrzej9000: Akurat większość fotek to z tej drugiej trasy, czyli okolice między Łochowem, a Węgrowem ;) Siedlce mam jeszcze słabo objechane, sam tam właśnie dopiero zaczynam odkrywać i szukać fajnych miejscówek.
@SnikerS89: kurde, mam parę centymetrów więcej, ale za to krótkie nogi, stoję pomiędzy L a XL i nie wiem co wybrać :(

Gravel się szykuje? ;)


@SnikerS89: rower który w moim przypadku ma najwięcej sensu, więc chyba naturalna kolej rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przez ostatni rok zrobiłem ~12k na szosie, 1k na mtb i crossie, a wolałbym to jakoś wypośrodkować - gravel byłby ok do
@dymel: No u mnie rozmiar to też była zagadka, ja mam raczej odwrotnie i nawet skróciłem o 1cm mostek, a musiałem włożyć większą sztycę, bo standardowa niezbyt starczała.

A do tego konkretnego Marina się przymierzasz, czy ogólnie jeszcze niesprecyzowanego gravela szukasz? Ten Marin jest chyba stosunkowo długi, więc L nie powinna być za krótka raczej.
Ronin 54cm, sprzedawałem go bo był za mały


@SnikerS89: a coś oprócz tego było z nim nie tak? W sumie niedaleko mam w cenie podobnej do Marina 4C (którego nie ma i nie mogę przymierzyć).
@dymel: Niby to też gravel wyprawowy, ale geometria wydaje się sporo bardziej sportowa. No ale może przy lepiej dobranym rozmiarze, te odczucia byłyby przyjemniejsze. Tiagra o wiele lepsza i mniej bezproblemowa w działaniu, niż ta wkurzająca Sora z Marina (właśnie jest na kolejnych w tym roku regulacjach w serwisie...) Przyjemny rower do jazdy, poza tym rozmiarem i geometrią to nie miałem żadnych usterek technicznych, czy innych problemów.
@dymel: Nie wiem ¯\_(ツ)_/¯ Ja to takich szczegółowych różnic w komponentach nie zauważam, albo coś dobrze działa (tiagra), albo są częste problemy (sora). A koła? No w Marinie standardowe są ciężkie, pewnie pancerne. No ale jak w Roninie przy mojej wadze i jeździe po wszelakich dziurach nic się nie działo, to pewnie też ok. Choć bikepackingu na Roninie nie jeździłem, więc dodatkowe obciążenia nie przetestowane.

Opony były całkiem fajne z tego