Wpis z mikrobloga

@Defined: wiekszosc kont prowadzacych najazd na strajk nauczycieli wykazuje cechy organizacji, tj. podobne komentarze oraz jak spojrzysz na historie wykopow/zakopow mozesz zobaczyc ze sporo z nich glosuje tak samo na takie same znaleziska

niektore z nich byly nieaktywne od ostatnich wyborow zeby dziwnym trafem uaktywnic sie dopiero teraz np. konto miriamshaded z cyferkami zamiast liczb (nie pamietam dokladnej nazwy)
@sell_your_soul Bo mają podobne poglądy polityczne, jak i światopoglądowe, a co za tym idzie plusują/komentują/wykopują podobne rzeczy? Uwaga uwaga, pod tagiem #neuropa też są konta które "wykazują cechy organizacji", mirkolisty które jeszcze do niedawna były używane i uwaga uwaga, też dziwnym trafem uaktywniły się dopiero po wyborach w 2015. I to też są "trolle", czy zwykli użytkownicy?
@Defined:

Trzeba być ruskim botem, aby krytykować strajk nauczycieli?

Kolega widzę nowy w temacie. Przedstawiam krótki przewodnik.

Aby krytykować strajk nauczycieli trzeba być:
1) Ruskim botem.
2) Bojownikiem armii Szefernakera.
3) Tłumokiem, który przez szkołę prześlizgnął się na naciąganych trójczynach.

(punkty można łączyć - u mnie np. bingo)

Z kolei druga strona to całkowicie apolityczni, dobrze wykształceni wolnomyśliciele, którzy bezinteresownie popierają strajk.
Kiedyś napisałem 'cześć Darku' pod wpisem to tak dupa pękał że na #czarnolisto trafiłem


@yuim: dostałeś bana z innych powodów:
1. Nie wiem o co chodzi z "cześć Darku", więc z automatu pozycjonujesz się na idiotę.
2. Nie trawię tęczowo-żydowskich avków, bo ludzie używający ich z reguły mają mocne skrzywienie światopoglądowe i moralne.
Miłej niedzieli.
@sell_your_soul:

witajcie, trolle

Pozdrawiam również, na żywo z Sankt Petersburga, Maks Maksymilianowicz ножка

PS to m.in.właśnie to wybujałe ego i jawna pogarda dla oponenta was zgubiła, jak to mówią: pycha kroczy przed upadkiem :)
@foodman:

u nich to jest jak topienie marzanny co tydzień -uchodźcy EUROPA UPADA[...] -zakaz plastikowych sztućców EUROPA UPADA!!!


No akurat w tych dwóch aspektach mają rację.