Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
#samochody #motoryzacja #januszebiznesu #kupautozmikro #torun
Wstań o 5, 3h snu, jedź kilkaset km do Torunia po auto, wszystko idealne, takie jakiego szukam od miesięcy, Janusz zapewnia że auto bez wkładu, można wsiada i jeździć. Na miejscu okazuje się że z silnika leje się olej, pod autem ogromna plama, auto podobno stało od kilku tygodni... Janusz mówi że musiało coś pęknąć...
Ehhh no i cała niedziela zmarnowana, myślałem że będę już miał auto, wymarzone, ale przez takich kretynów ludzie marnują czas i pieniądze...
źródło: comment_zcJ4rzxQcx79KEtABcExDNPN0gTngN6Z.jpg
  • 24
@mateusz-zahorski: nie obrażam się, bonie mam na co:P fakt jest taki, że na naszym rynku nie istnieje coś takiego jak okazja. Jesli szukasz auta w cenie znacznie poniżej ceny rynkowej to musisz się spodziewać, że stan też będzie znacznie poniżej średniego. A to, że sprzedający twierdzi, że wszystko jest okej, to już inna bajka. 23k to cena za ładny egzemplarz z 2005 roku, więc albo szukaj auta znacznie starszego w tej
@mateusz-zahorski podnieś pudzet albo szukaj astry, Punto, Fiata jakiegoś to znajdziesz. No chyba że ty taki Janusz jak mój sąsiad #!$%@? że kupił szrota Audi ale ma Ałdi "a ty muak co dalej kija hahahah" no ale mój jeździ a jego stoi bo beczka bez dna