Wpis z mikrobloga

Automirki pomocy
Właśnie wracamy z niebieskim z urlopu, a nasz vw sharan 1.9tdi 2003r zaczął się trząść po przekroczeniu ok 100km/h. Doczytałam, że najprawdopodobniej to przegub wewnętrzy.
Na 2 dni przed urlopem oddałam auto do mechanika, żeby sprawdził szaraczka przed podróżą i mówił, że wymienił m.in. przegub zewnętrzy lewy oraz zamontował zregenerowaną turbinę, bo to był główny powód oddania auta do mechanika.
Moje pytanie brzmi: czy dojedziemy do domu (450km zostało) jeśli będziemy jechać nie dopuszczając do drgań samochodu??
#samochody #mechanikasamochodowa
  • 13
@krolka89: Moja rożowa zaprowadziła kiedyś swojego golfa do warsztatu na wymianę opon. Opony zmienili ładnie pięknie, ale poinformowali też, że ma luzy w zawieszeniu i trzeba wahacze wymienić. Powiedziała o tym dla mnie, wziąłem auto do swojego garażu na kanał i sprawdziłem podwozie. Okazało się, że żadnych luzów nie ma. Zobaczyli dziewczynę i próbowali ją naciągnąć na kasę. Od tej pory już nigdy nie prowadza sama auta do mechanika. To tak
@krolka89: mechanik powinien wymieć przegub wewnętrzny, a nie zewnętrzny. Zresztą łatwo go sprawdzić w kanale, trzeba podnieść auto, chwycić ręką półoś, obracać i ruszać przegubem góra dół.