Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że mirko zawsze utkane było z mizoginii i niepowodzeń życiowych, ale to co się ostatnio dzieje z treścią na tym portalu, to już jest prawdziwe dno. Linczujecie kobiety za nieodpowiednią waszym zdaniem liczbę partnerów, a jak Feuer używał na Bali, był bohaterem i wzorem. Nikt do jego matki screenów nie wysyłał. Chłopak nagrywa szlochającą dziewcznę w momencie zakończenia relacji i dostarcza to genialnej pożywki dla świetnej zabawy. Nikt nawet nie napomknął jak mało szacunku trzeba mieć do drugiego człowieka i jak bezdusznym trzeba być żeby tak się zachowywać. Zupełnie bez klasy. Zawsze byłam przeciwna używania słowa feminizm, ze względu na pejoratywny wydźwięk. Wydawało mi się, że jego założenia powinny być naturalne dla każdego człowieka i to szowinizm powinien być terminem piętnujacym. Czytam te Wasze wywody i myślę, że sufrażystki się w grobach przewracają. Przysięgam, że wolałabym sobie odciąć rękę niż spędzić jeden dzień życia jako partnerka stulejarza.
  • 7
@HeartSculpture:

Chłopak nagrywa szlochającą dziewcznę w momencie zakończenia relacji i dostarcza to genialnej pożywki dla świetnej zabawy. Nikt nawet nie napomknął jak mało szacunku trzeba mieć do drugiego człowieka i jak bezdusznym trzeba być żeby tak się zachowywać.


Ze chodzi o to, co typiara zdradzała chłopa i na końcu krótkiego nagrania mówiła: kocham cię najbardziej na świecie?
  • 1
@atteint tylko dźwięk jest.

@HeartSculpture fajnie, że wrzucilaś wszystkich do jednego worka. Poczułem się urażony. #!$%@?łaś mi niezłego moralnego lepa na pysk.
1. Liczba partnerów - chodziło o nastolatki, nie dorosłe, które się #!$%@?. Choć fakt, informowanie rodziny jest słabe, z drugiej strony może to zadziała otrzeźwiająco i uchroni przed ciąża.
2. Akcja na Bali - nie wiem o co chodzi, więc się nie wypowiem.
3. Akcja z rozstaniem - w sumie