Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@vind: jak ja lubię ten autentyczny strach kiedy taki jeden z drugim na mieście zaczynaja szczekać;) nie tak daleko jak w zeszłym miesiącu usłyszałem nawet od znajomego ze jeden typ już nie będzie chodził na siłownie bo „czuje się zagrożony przeze mnie”. Taki obraz wasz:) chcesz być mężczyzna to pogadajmy jak mężczyźni - bez internetow:)
@Amerykanski-Naukowiec: czyli typowe 'nie mam racji ale mógłbym do #!$%@?ć'. Jak się ludzie ciebie boją
rany, ale palant. Zapraszam pokazać jak inni błagają Cię na kolanach o litość... chyba, że żebyś przestał ich rozśmieszać, to jestem w stanie uwierzyć.

@o_o-bserwator: nie żebym stawał po stronie tamtego Mirka ale znając życie obaj byście się nawet nie odważyli spotkać na solo. ja już z jednym kiedyś tu się ustawiałem i na darmo jechałem 300km do niego, a ten nawet z domu nie wyszedł bo najpierw podał fejkowy adres
Ale maturę zdawałem 13 lat temu dziecko;)


@Amerykanski-Naukowiec: I co sie po drodze stalo, ze z ambitnego chlopca stales sie patusem, ktory widzi jakiekolwiek usprawiedliwienie w przemocy? Narkotyki? Przemoc w rodzinie?
Btw, nie odpowiedziales mi skad ta projekcja na moj temat. Czy sugerowanie, ze jestem od ciebie mlodszy (XD) to kolejny podpunkt w akcji "Mam zamiar wszystkim pokazac, jakim jestem przyglupem wiec wymyslam rzeczy, ktory sie nie wydarzyly"?

już nie raz