Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwiatencja: waham się od miesiąca, już prawie podchodzę do półki żeby wziąć annabelle (tylko te stacjonarnie widziałam) i w ostatniej chwili się rozmyślam, bo boje się, że jednak nie trafię z kolorem, że nie będę umiała nałożyć, że zrobi mi się ciasto i w sumie to najbardziej, że nie da rady przyklepać minerałami ani trochę moich naczynek na nosie i policzkach (,)

także problemu jeszcze nie mam,
@gfgfgfa: jeśli jesteś z okolic Krakowa, to polecam drogerie pigment. Laski ci nałożą kilka kolorów na buzie i będziesz mogła wybrać najbardziej dopasowany. A jak nie to zamów kilka kolorów próbek ze strony Annabelle. Jedna coś 5 zł kosztuje o ile dobrze pamiętam
@gfgfgfa: bierzzzzzz próbki. I AM to dobry start sama lubię do nich wracać, ale warto przetestować też inne, dostępne u nas:
Ecolore, Neauty, Amilie Minerals, Pixie minerals ( ͡° ͜ʖ ͡°) praktycznie każde zagadaj do osoby obsługującej maila/fb z podkładem jaki obecnie używasz - ja się nie zawiodłam wyborem koloru. I kryją ładnie, i można bawić się w tworzenie własnych mixów typu: minerały z kremem, minerały z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwiatencja: chyba faktycznie jutro obczaję próbki

na razie kończę resztki wszystkich podkładów jakie kolekcjonowałam - Rimmel lasting finish, jakiś jeszcze rimmel, revlon itp