Wpis z mikrobloga

Mirki mam GTX1050ti i praktycznie od samego zakupu mam problem w PUBG i GTA V, często spier*alają mi pojedyńcze poligony przez co psują się modele i dochodzi do akcji jak na załączonym obrazku. Macie jakieś pomysły jak się tego pozbyć? Czyściłem już kompa, stawiałem od nowa windowsa, próbowałem różnych czystych instalacji sterowników, zmieniałem ramy i nadal to samo. (,) #gtav #pubg #kartygraficzne #komputery #technologia
Pobierz vlx337 - Mirki mam GTX1050ti i praktycznie od samego zakupu mam problem w PUBG i GTA ...
źródło: comment_lp6jmSWEXmeo962e0ZpeY6SvYvJjfy7I.jpg
  • 12
@vlx337: Wszystkie dane nie są wczytywane, może coś z dyskiem. Nie lepiej ci isc z tym do speca? tutaj tyle ekspertów, że wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiedzą i pomogą, ale bedziesz musial dac wiecej do naprawy profesionaliscie D
@Beefy_Malibu_Doctor: przechodziłem przez to pod koniec listopada, z tego powodu przestałem grać w te gry i wgl. prawie przestałem grać, ale teraz mnie naszło i wolę mieć coś sprawne, bo szkoda pieniądze w błoto wyrzucić.
@vlx337: Mi aż tak to nie przeszkadzało jednak jakbym wiedział, że karta padnie rok pozniej to bym ją wysłał na gwarancje. Trudno z argumentacją by było bo jednak tylko w gta to występowało. Wysłałbym, serwis by sprawdził 3dmarka czy furmarka i dostałbym odpowiedz, że karta 100% sprawna.