Wpis z mikrobloga

@S___T: Jest #!$%@?, wszędzie. W DE trochę mniejsze, ale Polak #!$%@?, on języka nie musi znać. A później daje się w dupę ruchać innym. A taki Arab, Turek, czy inny ciapek ma lepiej i go bardziej szanują.
@S___T: Byłem w NL przez 2 lata, Anglię z oczywistych względów pominąłem. Teraz do sierpnia (oby) w DE, a później, to moja tajemnica. Ogólnie jeśli chodzi o pracę, to nie polecam NL, tempo prze okrutne, wszędzie, roboty gówniane. W Niemczech bardziej szanują pracę i pracowników. Verstehst du?
@S___T: Ale warunki życiowe lepsze, mniejsza patola. Wszyscy mają tak samo #!$%@?. Każdy dojeżdża do pracy godzinę S-Bahnem :D Żeby umówić się ze znajomym/ą, to musicie sobie dopasować grafik. No ale jest Arbeit. Ogólnie Europa się powoli psuje. Merkel bym odstrzelił za ściągnięcie tylu imigrantów.
@A___H: wszedzie za granica trzeba #!$%@? jak kon... czy uk czy holadia... za minimalne stawki, ciekawi mnie skad te mity ze na zachodzie to sie powoli robi. Wg mnie nie warto juz emigrowac na magazyn bez kwalfikacji bo zarobisz minimalna krajowa o ile bd mial pelna ilosc godzin (o co teraz tez ciezko) to juz nie 2004 rok i w pl na produkcjach magazynych z nadgodzinami mozna zarobic 3.5,4k a np
@Ziomek420: Jeszcze w Niemczech się nie #!$%@?. Oni chyba się oduczyli tego Schneller. A tak to dalej jadą parobki do NL, bo myślą że spoko i fajnie, a jest pogarda dla narodu i pracowników.
@Ziomek420: Owszem, bez języka cieżko. Angielski nie daje rady. Mimo wszystko i tak ostatnimi czasy lepiej płacą niż w NL przez gówno agencje. W sumie to polak na zachodzie już nie jest opłacalny. Stąd taki marokaniec, czy arab będzie robił za te 11 pro Stunde i się będzie cieszył. A jak nie jesteś żonaty, to podatek przyprawia o ból głowy.